ANASAYFA Ankara Ankara - Konya arasında saat farkı ne kadar? Arabayla, otobüsle ve uçakla kaç saat sürer?

Ankara - Konya arasında saat farkı ne kadar? Arabayla, otobüsle ve uçakla kaç saat sürer?

Ankara'dan Konya'ya gezmek amacı ile gitmek isteyen kişiler km araştırması yapmaya koyuldu. Ankara ile Konya arasındaki saat farkı belli oldu.
Ankara - Konya arasında saat farkı ne kadar? Arabayla, otobüsle ve uçakla kaç saat sürer?

Ankara şehrinde oturan vatandaşlar Konya şehrine yolculuk yapmak isterken arasındaki mesafeyi de merak ediyor. Peki ama Ankara ve Konya arası kaç kilometre?

Özellikle iki şehir arasının kaç kilometre olduğu merak söz konusu olurken Konya'ya gitmek isteyen vatandaşlar arabayla veya uçakla bu sürenin ne kadar olduğunu da araştırmaya koyuldu.

Bunun ile birlikte Ankara - Konya arısının uzaklığı merak edilirken iki şehir arasında toplam 262 kilometre vardır.

ANKARA - KONYA ULAŞIM ALTERNATİFLERİ

Özellikle kendi özel araçları ile Ankara'dan Konya'ya gidecek olan kişiler 3 saatte ulaşım sağlayabilir. Kendi özel araçları dışında otobüsle Konya'ya gitmek isteyen kişiler ise yaklaşık olarak 4 saat yolculuk yaptıktan hemen sonra Konya iline ulaşabilir.

Uçak ile seyahat etmek isteyen kişilerin 3 ile 4 saat arasında yolculukları tamamlanır. Ankara'dan Konya'ya yolculuk yapan kişiler ise uçak dışında otobüsü tercih ettiklerini Çünkü aynı zaman dilimine denk geldiğini de ifade ediyor. Bunun ile birlikte kendi özel araçları ile de yolculuk yapan kişiler in ardından yolculuklarını tamamlıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Büyükşehir Belediyesinin yaz konserleri Merve Özbey ile başlıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesinin yaz konserleri Merve Özbey ile başlıyor!