ANASAYFA Ankara Ankara PTT Pul Müzesi giriş ücreti! Detaylar belli oldu

Ankara PTT Pul Müzesi giriş ücreti! Detaylar belli oldu

Türkiye'nin merkezinde dünya çapında bir kültür müzesi olan PTT Pul Müzesi modern müzecilik anlayışı ile dizayn edilen binasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki ama müzeye giriş ücreti ne kadar?
Ankara PTT Pul Müzesi giriş ücreti! Detaylar belli oldu

PTT pul Müzesi ülkemizin Başkenti Ankara'da bulunuyor. Ankara'nın Altındağ ilçesinde yer alan şehrin en eski ve Çankaya Esenboğa yolu istikametinde konumlanan tarihi bir semt olan Ulus'ta PTT Pul Müzesi ziyaretçilerine hizmet veriyor.

Bunun ile birlikte Ulus'ta PTT Müzesi Anafartalar Mahallesi Atatürk Bulvarı No 13 adresinde konumlanıyor.

PTT PUL MÜZESİ | Kültür Portalı

GİRİŞLER ÜCRETSİZ OLACAK

Çağdaş ve tarihi bir müze olarak da bilinen PTT Pul Müzesi, dünyanın çeşitli ülkelerinden pulları, Osmanlı İmparatorluğu pulları, Anadolu hükümeti pulları, Türkiye Cumhuriyeti pulları ve 7 farklı kategoriden meydana gelen pulları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Geçmişten günümüze PTT Pul Müzesi | TRT Haber Foto Galeri

Bunun ile birlikte PTT Pul Müzesi ziyaret etmek isteyenleri ücretsiz olarak hizmet veriyor. Yani bu müzeye gitmek isterseniz girişte sizden herhangi bir ücret alınmayacak.

Ayrıca PTT pul müzesini ziyaret etmek isteyenler müzenin ziyaret gün ve saatlerini öğrenerek ücretsiz bir şekilde pazar günleri hariç ziyarette bulunabilir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
26 Haziran  gram, çeyrek, cumhuriyet, yarım altın, dolar ve euro fiyatları ne kadar?

26 Haziran gram, çeyrek, cumhuriyet, yarım altın, dolar ve euro fiyatları ne kadar?