ANASAYFA Ankara Ankara Ticaret Odası Suya Dayanıklılık ve Acil Durum Hazırlıkları 2023 Zirvesi'nde buluştu!

Ankara Ticaret Odası Suya Dayanıklılık ve Acil Durum Hazırlıkları 2023 Zirvesi'nde buluştu!

Ankara Ticaret Odası(ATO), İsrail'in Tel Aviv şehrinde gerçekleşen Suya Dayanıklılık ve Acil Durum Hazırlıkları 2023 Zirvesi'ne katılım sağladı.
Ankara Ticaret Odası Suya Dayanıklılık ve Acil Durum Hazırlıkları 2023 Zirvesi'nde buluştu!

Ankara Kent Konseyi Başkanı ve ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, ATO 8 no’lu Bilişim Teknolojileri Meslek Komitesi Meclis Üyesi Ömer Faruk Kayaaslan ile birlikte İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenen “Suya Dayanıklılık ve Acil Durum Hazırlıkları 2023 Zirvesi”ne katıldı.

Yılmaz, İsrail'in su teknolojilerini sektörle buluşturduğu ticari işbirliklerini artırmak ve bilgi paylaşımını sağlamak, sektördeki iş insanlarının tanışmalarını sağlamak ve potansiyel iş fırsatlarını değerlendirmek üzere gerçekleşen zirve kapsamında B2B görüşmeleriyle istişare toplantılarına katıldı.

israil-78.jpg

israil-7889.jpg

İsrail'in Tel Aviv şehrinde 26-29 Haziran'da gerçekleşen İçme ve kullanma suyu temini, içme sularının sağlığa zararlı maddelerden arındırılması ve afet sonrası kullanılan yüksek teknolojili ürünler geliştiren şirketlerle bir araya gelinen görüşmelerde, ATO üyelerinin yüksek teknoloji geliştiren firmalarla iş birliğini sağlamaya yönelik konular da ele alındı.

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Ankara Ticaret Odası(ATO), "ATO Başkan Yardımcısı,@halilibrahimy_ , Ankara Ticaret Odası’nın 8 No’lu Bilişim Teknolojileri Meslek Komitesi Meclis Üyesi @ofkayaaslan ile birlikte İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenen “Suya Dayanıklılık ve Acil Durum Hazırlıkları 2023”te, sektördeki iş insanlarının tanışmalarını sağlamak ve potansiyel iş fırsatlarını değerlendirmek üzere Zirve kapsamında gerçekleştirilen B2B görüşmeler ve istişare toplantılarına katıldı. İçme ve kullanma suyu temini, içme sularının sağlığa zararlı maddelerden arındırılması ve afet sonrası kullanılan yüksek teknolojili ürünler geliştiren şirketlerle bir araya gelinen görüşmelerde, ATO üyelerinin yüksek teknoloji geliştiren firmalarla iş birliğini sağlamaya yönelik konular da ele alındı." ifadelerini kullandı.

— Ankara Ticaret Odası (@ATOkurumsal) June 28, 2023

israil-67.jpgAyrıca Tel Aviv'deki zirveye iştirak eden Yılmaz, "Kuraklığa Direnç-Değişen İklimde Riskler ve Fırsatlar" oturumunda da konuşma yaptı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bala Belediyesinden şehit ailelerine bayram ziyareti!

Bala Belediyesinden şehit ailelerine bayram ziyareti!