ANASAYFA Ankara Ankara'da bayram telaşı! Terminaller dolup taştı

Ankara'da bayram telaşı! Terminaller dolup taştı

Kurban Bayramı'nı da kapsayan 9 günlük tatil için geri sayım başladı. Bayramı memleketlerinde geçirmek isteyenler, Ankara'dan ayrılmayı sürdürüyor.
Ankara'da bayram telaşı! Terminaller dolup taştı

Kurban Bayramı'na az bir süre kala bayramı sevdiklerinin yanında geçirmek isteyen kişiler Ankara'dan ayrılmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte Samsun - Ankara Konya - Ankara ve İstanbul - Ankara karayollarında araç yoğunluğuna rağmen trafik normal seyrinde devam ediyor.

Herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığına dair polis başta olmak üzere jandarma ve karayolları ekipleri de çalışmalarına devam ediyor.

9 günlük bayramı sevdiklerinin yanında geçirmek isteyen Ankaralı vatandaşlar ise gerek terminallere gerek ise havaalanlarına akın etti.

AŞTİ'de Kurban Bayramı yoğunluğu devam ediyor - Internet Haber

Bunun ile birlikte yoğunluğun yaşanmasının ardından ise terminallerde ek seferler düzenlendi. Kimi vatandaşlar biletlerini çok erken tarihte aldıklarını ifade ederken kimi vatandaşlar ise ek seferlerden yararlandıklarını söylüyor.

Kurban Bayramı'na az bir süre kala 9 günlük tatile geçirmek için Ankaralı vatandaşlar şehir dışlarına gitmeye devam ediyor. Fakat şu an için yollarda herhangi bir trafik sıkıntısı yaşanmazken terminallerde ise ek seferler düzenlendi.

Vatandaşlar ise gerek terminallere gerek ise havalimanlarına akın ederek 9 günlük bayramı sevdiklerinin yanında geçirmek için Ankara'dan ayrılıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ASKİ 26 Haziran tarihi ile Çankaya'da su kesintisi yapılacağını duyurdu!

ASKİ 26 Haziran tarihi ile Çankaya'da su kesintisi yapılacağını duyurdu!