ANASAYFA Ankara Ankara'da bisiklet sürmek için nereler tercih edilmeli?

Ankara'da bisiklet sürmek için nereler tercih edilmeli?

Gerek kültürel varlığı gerek ise gezi alanı olarak Ankara'da birçok mekan bulunmaktadır. Peki ama Ankara'da bisiklet sürmek için nereler tercih edilir?
Ankara'da bisiklet sürmek için nereler tercih edilmeli?

Genellikle kültürel varlığı ile ön plana çıkan Ankara'da gezilecek birçok mekanda bulunmaktadır. Bunun ile birlikte Ankara'da yaşayan vatandaşlar nerelerde bisiklet sürüleceğini merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Öncelikle Eymir Gölü bisiklet ve yürüyüş parkuru gerek Ankaralı vatandaşların gerek ise yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Sinpaş Holding

Genellikle Eymir Gölü Ankaralı vatandaşlar tarafından bisiklet sürmek amacı ile kullanılırken kimi zaman ise piknik yapmak amacı ile de tercih ediliyor. Bunun dışında Elmadağ Eymir Rotası yine bisiklet sürmek için en uygun yerlerden bir tanesi. Elmadağ Eymir Rotası Ankaralı vatandaşların gerek bisiklet sürmek gerek ise Spor yapmak için tercih ettiği mekanların başında yer alıyor.

ODTÜ Ormanları da yine Ankaralı vatandaşların bisiklet sürmek için rotasını çevirdiği yerlerden bir tanesi. Ankara'da yaşayan vatandaşlar sabah spor yapmak için ODTÜ ormanlarını tercih ettiklerini söylüyor.

Ankara'da Bisiklet Yolu Var Mı, Merak Uyandırdı! Ankara'da Bisiklet Nerede Sürülür? Bisiklet Yolu Ankara'da Nerelerde Var? - Ankara Yaşam Haberleri

Bunun dışında bisiklet yolunun olmasının da bir avantaj olduğunu ifade ediyor. Soğuksu Milli Parkı ve Çamkoru Bisiklet Parkuru da yine Ankara'da en çok tercih edilen bisiklet alanlarının başında yer alıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Opel'in yeni logosu tanıtıldı! Yeni logo Opel'in hangi modellerinde kullanılacak?

Opel'in yeni logosu tanıtıldı! Yeni logo Opel'in hangi modellerinde kullanılacak?