ANASAYFA Ankara Ankara'da ekmeğe zam geldi! Ankara'da ekmek fiyatları ne kadar oldu?

Ankara'da ekmeğe zam geldi! Ankara'da ekmek fiyatları ne kadar oldu?

Türkiye'de ekmeğe zam haberleri birbiri ardına gelirken pek çok ilde fiyatlar güncellendi. Başkent Ankara'da da son dakika haberi ile ekmeğe zam kararı alındığı öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara'da ekmeğe zam geldi! Ankara'da ekmek fiyatları ne kadar oldu?

Ankara'da ekmeğe zam geldi! Ankara'da ekmek fiyatları ne kadar oldu? - Ülkemizde seçimlerin ardından artan döviz kuru maliyetlerin artmasına ve bazı kalemlerde de zamlara neden oldu.

Döviz kuru ve maliyetlerdeki artışlar gıda ürünlerine de yansırken pek çok ilde ekmek fiyatları da arttı. Ekmek fiyatlarının arttığı dönemde Başkent Ankara'dan da bir zam haberi gelip gelmeyeceği de merak ediliyordu. Yaşanan bir son dakika gelişmesi ile Ankara'da da ekmek zammına ilişkin karar alındığı öğrenildi.

ANKARA'DA EKMEĞE ZAM GELDİ

Ankara İli Ekmek Fiyat Tarifeleri Değerlendirme Komisyonu Toplantısı gerçekleşti. Söz konusu toplantıda artan girdi maliyetlerinin göz önüne alındığı ve bu doğrultuda ekmek fiyatlarının yeniden değerlendirilmesine karar verildi. Ankara'da ekmek fiyatlarına zam yapılması konusunda ortak bir görüş birliğine varılırken yapılan zam da son dakika olarak açıklandı. Ankara'da 5 TL'den satılan 200 gramlık ekmeğe zam geldi.

ankarada-ekmege-zam-geldi-ankarada-ekmek-fiyatlari-ne-kadar-oldu.jpg

ANKARA'DA EKMEK 7 TL OLDU

Ankara İli Ekmek Fiyat Tarifeleri Değerlendirme Komisyonu Toplantısında Ankara'da 200 gram ekmeğin 7 liradan satılması kararı oy çokluğuyla kabul edildi. Konuyla ilgili detaylı açıklamanın da ilerleyen saatlerde gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Samsung yeni güncellemeyi duyurdu! Son sürüm telefonlarda sorun yarattı

Samsung yeni güncellemeyi duyurdu! Son sürüm telefonlarda sorun yarattı