ANASAYFA Ankara Ankara'da Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar adlı konferans düzenlenecek!

Ankara'da Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar adlı konferans düzenlenecek!

ABB, eğitimle ilgili çalışmalarına devam ediyor. Aile Yaşam Merkezleri'nde çeşitli konferanslar düzenleyen ABB, ''Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar'' adlı konferans düzenleyeceğini duyurdu.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara'da Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar adlı konferans düzenlenecek!

Ankara'da Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar adlı konferans düzenlenecek! - Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) kentteki eğitim programlarına devam ediyor. Öğrenci ve ailelerin bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla çeşitli projelere imza atan ABB, seminer programlarına da yer veriyor.

Resmi internet sitesi üzerinden bir duyuruya yer veren ABB, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) iş birliği ile bir konferans gerçekleştireceğini açıklayarak detayları da duyurdu.

ABB'DEN KONFERANS PROGRAMI

ABB'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada ''Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Aile Yaşam Merkezleri Şube Müdürlüğüne bağlı Yahyalar Aile Yaşam Merkezinde UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği iş birliği ile “Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar” Konferansı gerçekleşecektir.'' ifadelerine yer verildi.

Öte yandan açıklanın devamında ''2017 yılında kurulan UCİM Derneği, bireyin doğum öncesinden başlayarak tüm gelişim evrelerinde sağlıklı bir biçimde yetişmesini sağlamak; fiziksel, duygusal ve cinsel istismar ile her türlü ihmalden korumak ve önlemek için 12 ilde bulunan ofisleri, 69 ilde bulunan yapılanması ve 200.000’i aşkın gönüllüleri ile çalışmalar yapmaktadır.'' diyen ABB, Yahyalar Aile Yaşam Merkezi'nde 21 Haziran 2023 günü saat 13.00'da gerçekleşecek konferansta UCİM Derneği Genel Başkanı Saadet Özkan ve Genel Başkan Yardımcısı Yücel Ceylan'ın da konuşmacı olarak yer alacağını bildirdi.

screenshot-7.jpg

YAHYALAR AİLE YAŞAM MERKEZİ NEREDE?

Yahyalar Aile Yaşam Merkezi'nde UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği iş birliği ile düzenlenecek olan ''Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar'' adlı konferansının adresi ise merak edildi. Yahyalar Aile Yaşam Merkezi adresi şöyle;

Aşağı Yahyalar, 987/1. Sk. 10c, 06210 Yenimahalle/Ankara

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bedelli askerlik nasıl yapılır 2023? Bedelli askerlik için gerekli işlemler neler?

Bedelli askerlik nasıl yapılır 2023? Bedelli askerlik için gerekli işlemler neler?