ANASAYFA Ankara Ankara'da Kurban Bayramı sürecinde teleferik kullanımı ücretsiz olacak!

Ankara'da Kurban Bayramı sürecinde teleferik kullanımı ücretsiz olacak!

Kurban bayramını az bir süre kala Ankara'da yaşayan birçok vatandaş toplu taşıma araçları dışında teleferiğin ücretli olup olmayacağını sorguluyor.
Ankara'da Kurban Bayramı sürecinde teleferik kullanımı ücretsiz olacak!

Kurban Bayramı'nda bilindiği üzere Ankara'da EGO otobüsleri başta olmak üzere metro ve Ankaray ücretsiz olarak uygulanacak.

Bunun ile birlikte Ankara'da teleferiği kullanmak isteyen vatandaşlar ise Kurban Bayramı'nda teleferiğin ücretsiz olup olmadığını sorgularken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Bilindiği üzere Ramazan Bayramı'nda EGO otobüsleri başta olmak üzere Metro, Ankaray ve teleferik ücretsiz olarak vatandaşların kullanımına sunulmuştu. Şimdi ise kurban bayramını az bir süre kala EGO otobüsleri, metro ve Ankaray'ın ücretsiz olarak vatandaşın kullanımına sunulacağı da ifade ediliyor.

Bu noktada teleferik hakkında da açıklamalar yapılırken Kurban Bayramı sürecinde kullanımın ücretsiz olacağı da ifade edilen bilgiler arasında bulunuyor.

Yani Kurban Bayramı sürecinde EGO otobüsleri başta olmak üzere Metro, Ankaray ve teleferik ücretsiz olarak vatandaşın kullanımına sunulacak. Bayram sürecinde belirtilen toplu taşıma araçları ücretsiz olarak kullanılacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Hakkari'de 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Hakkari'de 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi