ANASAYFA Ankara Ankara'da Ordu Günleri başlıyor! İşte etkinlik programı

Ankara'da Ordu Günleri başlıyor! İşte etkinlik programı

Başkent Ankara, farklı illerin kültür ve yöresel lezzetlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Keçiören Belediyesi tarafından paylaşılan bir duyuru çerçevesinde Ordu Günleri'nin başlayacağı açıklanarak program takvimi açıklandı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara'da Ordu Günleri başlıyor! İşte etkinlik programı

Ankara'da Ordu Günleri başlıyor! İşte etkinlik programı - Ülkemizdeki farklı kültür ve yöresel lezzetlerin tanıtılması amacıyla çeşitli etkinliklere imza atılıyor. Ankara'nın Keçiören ilçe belediyesi de bu çerçevede Ordu Günleri düzenleyeceğini duyurdu.

ANKARA'DA ORDU GÜNLERİ GERÇEKLEŞECEK

Keçiören Belediyesi, Ankara'da yaşayan Orduluları ve Ordu lezzetlerini tatmak isteyen vatandaşları Ordu Tanıtım Günleri ile bir araya getirecek. Ordu Günleri çerçevesinde bir takvim yayımlayan Keçiören Belediyesi, 22 Haziran tarihinde başlatacağı tanıtım programının 25 Haziran tarihinde sona ereceğini kaydetti. Tam 4 gün sürecek olan Ordu Günleri Ankara'nın Keçiören ilçesinde bulunan Kalaba Kent Meydanı'nda (Keçiören Belediyesi Binası Önü) düzenlenecek. Ankara'nın Keçiören ilçesi Kalaba Kent Meydanı'nda 22 Haziran tarihinde başlayacak tanıtım günlerinin protokol açılışının ise saat 22 Haziran Perşembe günü 14.00'da başlayacağı kaydedildi.

ordu-gunleri.jpeg

22 Haziran Perşembe 2023 tarihi saat 14.00'da başlayacak protokolde Ordulu Bakanlar, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Esnaf Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşları'nın (STK) yer alması bekleniyor. Ordu Günleri'nin ziyaret saatleri saat 10.00 ve 22.00 olarak açıklanırken tüm halk da bu etkinliğe davet edildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Nallıhan'da Tabduk Emre Derviş Yolu Projesi için tanıtım toplantısı gerçekleşti

Nallıhan'da Tabduk Emre Derviş Yolu Projesi için tanıtım toplantısı gerçekleşti