ANASAYFA Ankara Ankara'nın Çubuk ilçesinde bayram sonunda dezenfekte çalışmaları yapıldı!

Ankara'nın Çubuk ilçesinde bayram sonunda dezenfekte çalışmaları yapıldı!

Ankara'nın Çubuk ilçesinde Kurban Bayramı'nın son gününde dezenfekte çalışmaları yapıldı.
Ankara'nın Çubuk ilçesinde bayram sonunda dezenfekte çalışmaları yapıldı!

Ankara'nın Çubuk ilçesinde bayram sonunda dezenfekte çalışmaları yapıldı!- Ankara'da ilçe belediyeler 28 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında idrak edilen Kurban Bayramı öncesinde, sürecinde ve sonrasında da sahada.

4 gün boyunca süren İslam aleminin en önemli 2. dini bayramı olan Kurban Bayramı bugün itibarıyla sona ererken ilçe belediyeler de bayram sonrası çalışmalarına başladı.

cbk-778.jpg

Son olarak Çubuk Belediyesi ilçedeki kurban kesim yerleri ile çöp konteynırlarını dezenfekte ederek oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbirlerini aldı.

Çubuk Belediyesinden yapılan açıklamada, "Sağlıklı Bir Çubuk İçin 7/24 Çalışıyoruz! Ekiplerimiz kurban kesim yerleri ile çöp konteynırlarını dezenfekte ederek, oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbir alıyor. Siz ve Sağlığınız Bizim İçin Çok Önemli… #çubuk #çubukbelediyesi #kurban #kurbankesimi #dezenfekte" ifadelerine yer verildi.

— Çubuk Belediyesi (@cubukbelediyesi) July 1, 2023

Kurban Bayramı öncesinde de sahada olan ekipler bayram sonrası da sahada olarak ilçe sakinlerine hijyenik ve konforlu bir yaşam alanı sunacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Twitter  çöktü mü? Twitter'a ne oldu, neden açılmıyor? Kullanım limiti aşıldı ne demek?

Twitter çöktü mü? Twitter'a ne oldu, neden açılmıyor? Kullanım limiti aşıldı ne demek?