ANASAYFA Ankara Ankara'nın da içinde olduğu 5 ilde MASAK destekli uyuşturucu operasyonu

Ankara'nın da içinde olduğu 5 ilde MASAK destekli uyuşturucu operasyonu

Alınan bilgiler neticesinde İstanbul, Muğla, Antalya, Ankara ve Aydın'da uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildi. Oprasyon sonucu 23 şüpheli gözaltına alındı.
Ankara'nın da içinde olduğu 5 ilde MASAK destekli uyuşturucu operasyonu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, MASAK ve Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde operasyon başlatıldı. Bunun ile birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yaklaşık iki yıldır sürdürülen soruşturma sonuç verdi. Soruşturma kapsamında İstanbul, Muğla, Antalya, Ankara ve Aydın'da operasyon gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen operasyon sonucunda 23 şüpheli gözaltına alındı.

MASAK'ın 115 Personeli Gözaltına Alındı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı TC Kimlik Numarasıyla Araştırmışlar

1 MİLYAR LİRANIN ÜZERİNDEKİ MALVARLIĞINA EL KONULDU

Alınan bilgiler neticesinde suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama suçu kapsamında soruşturma yürütüldü. Bunun ile birlikte yürütülen soruşturma kapsamında ise özellikle Hollanda başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde kokain ticareti ve farklı suç faaliyetlerinden organizasyon yapıldığının bilgisine ulaşıldı.

Avrupa dışında ise Türkiye'de bulunan menkul ve gayrimenkul olmak üzere 1 milyar liranın üzerindeki malvarlığına el konuldu.

MASAK'a büyük operasyon: 115 personel, “Erdoğan'ın TC Kimlik Numarası ile mali bilgilerini sorguladı” iddiası | PolitikYol.com | Yorum, Analiz, Haber Sitesi

Gerçekleştirilen operasyon sonucunda ayrıca yaklaşık olarak 100 milyon Türk Lirası üzerinde nakit ve mücevherat cinsinden kıymet eşyası da emniyet güçleri tarafından ele geçirildi.

23 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Soruşturma kapsamında Ankara'nın da aralarında olduğu İstanbul, Muğla, Antalya, ve Aydın'da operasyon gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen operasyon sonucunda 23 şüpheli gözaltına alındı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB'nin ücretsiz kent gezileri son hızıyla devam ediyor!

ABB'nin ücretsiz kent gezileri son hızıyla devam ediyor!