ANASAYFA Ankara Ankara'nın doğa güzelliği! Seğmenler Parkı!

Ankara'nın doğa güzelliği! Seğmenler Parkı!

Ankara gerek parkları gerek ise tarihi güzellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bunun ile birlikte Ankara'nın en çok tercih edilen parkları arasında Seğmenler Parkı bulunuyor.
Ankara'nın doğa güzelliği! Seğmenler Parkı!

Ankara sadece tarihi güzelliği ile ünlü olmayan bir ildir. Bunun ile birlikte tarihi güzelliği dışında parkları ile de ünlüdür. Gerek Ankara'da yaşayan vatandaşlar gerek ise Ankara'ya turist olarak gelen vatandaşlar Tunalı'da Çankaya'ya bağlı olan Seğmenler Parkı'na hayranlık duyuyor.

Seğmenler Parkı Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir park olarak bilinir. Ayrıca konumu itibari ile de Seğmenler Parkı kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken parkı ziyaret eden birçok kişi ise gerek ailesi ile gerek ise yalnız başına doğa yürüyüşü yaptıklarını da ifade et diyor.

Seğmenler Parkı - Vikipedi

SPOR ALANI OLARAK TERCİH EDİLİYOR

Seğmenler Parkı'nda mangal yakmanın yasak olduğu bilinirken aynı zamanda bu park sadece piknik alanına açıktır. Güzel yürüyüşler yapmak için ya da spor yapmak için de yine Seğmenler Parkı uğrak noktalardan birisi oluyor.

Sizler de Ankara'da yaşıyorsanız veya Ankara'ya turist olarak geliyorsanız Seğmenler Parkı'nı ziyaret etmeden gitmemenizi öneririz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Keçiören'de kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Keçiören'de kurban çadırları nereye kuruldu?