ANASAYFA Ankara Ankara'nın Güdül ilçesinde yabancı ot temizliği sürüyor

Ankara'nın Güdül ilçesinde yabancı ot temizliği sürüyor

Ankara2nın ilçe belediyelerinde yaz mevsimine özel çalışmalar devam ediyor. Güdül ilçesinde yabancı otların temizlendiği bildirilerken detaylar da paylaşıldı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara'nın Güdül ilçesinde yabancı ot temizliği sürüyor

Ankara'nın Güdül ilçesinde yabancı ot temizliği sürüyor - Ülkemizde belediyelerin sorumlu oldukları bölgelerdeki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çevre temizliği için çalışmalarını sürdüren belediyeler ilçe halkını da bilgilendirmeye devam ederken Ankara'nın Güdül Belediyesi, yabancı ot temizleme çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

aa-20230622-31495451-31495450-gudulde-yabanci-ot-temizligi-devam-ediyor.jpg

GÜDÜL BELEDİYE BAŞKANI AÇIKLADI

Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, kaldırım ve kaldırım kenarlarında biriken otların temizleme çalışmasının sürdüğünü söyledi. Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla temizlik çalışmalarını hızlandırdıklarına değinen Güdül Belediye Başkanı Yalçın, "İlçenin her noktasında ot temizliği sürüyor. Öte yandan mezarlıkları da temizledik. Yapılan temizlik çalışmasıyla vatandaşların kaldırım ve yaya yollarında rahat yürümelerini sağlamış olacağız." ifadelerine yer verdi.

ankaranin-gudul-ilcesinde-yabanci-ot-temizligi-suruyo.jpg

PİKNİK ALANLARI DA TEMİZLENİYOR

Güdül Belediye Başkanı Yalçın, Kurban Bayramı'nda vatandaşların piknik alanlarına akın edeceğini belirterek bu anlamda da önlemlerini aldıklarını belirtti. Piknik alanlarında da özenli bir çalışma yaptıklarının altını çizen Güdül Belediye Başkanı Yalçın, yol güzergahları ve piknik alanlarında da temizlik çalışması yapıldığını söyleyerek Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamlamak üzere olduklarını belirterek çalışanlara da teşekkürlerini iletti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Türkiye'de en çok satılan otomobil markası belli oldu!

Türkiye'de en çok satılan otomobil markası belli oldu!