ANASAYFA Ankara Ankara'nın simgesi Atakule yeniden güncel fiyatları ile hizmete açıldı!

Ankara'nın simgesi Atakule yeniden güncel fiyatları ile hizmete açıldı!

Ankara'nın Simge yapılarından biri olan Atakule yeniden hizmete açıldı. Peki ama Atakule'ye çıkmak ne kadar ve işte haberin tüm detayları..
Ankara'nın simgesi Atakule yeniden güncel fiyatları ile hizmete açıldı!

Ankara'da pek çok mekan iyi birer aktivite deneyi sunmak amacı ile Atakule ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bunun ile birlikte yaz aylarının gelmesinin ardından gerek Ankara'da yaşayan vatandaşlar gerek ise turist olarak Ankara'ya gelen vatandaşlar Atakule giriş ücretlerinin ne kadar olduğunu merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Yapılan tadilatlar sonrası yeniden açılan Atakule şimdiden ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Atakule'nin tekrardan açılmasının ardından birçok vatandaş ise fiyatların ne kadar olduğunu araştırmaya koyuldu.

Bir Etkinlik Mekanı Olarak Atakule - Biletino Blog

ATAKULE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Atakule yetişkinler için 120 öğrenciler için 60 Türk Lirası oldu. Yani Atakule'yi gezmek için eğer yetişkinseniz 120 TL ödeyip gezebilirsiniz ya da öğrenci iseniz 60 Türk Lirası verip Atakule'yi ziyaret edebilirsiniz.

Bunun ile birlikte 65 yaş ve üstü kişiler için kişi başı Atakule ziyareti atmış Türk Lirasına yükseldi. Ayrıca biletlere dahil olan aktivitelerin ise seyir terası çim teras ve zıplama simülasyonu olduğu da ifade ediliyor. Gerek Ankaralı vatandaşlar gerek ise yabancı yerli turistlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Keçiören Belediyesinin Yaz Etkinlikleri Tanıtım Günleri başladı!

Keçiören Belediyesinin Yaz Etkinlikleri Tanıtım Günleri başladı!