ANASAYFA Ankara ASKİ Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi yapılacağını duyurdu

ASKİ Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi yapılacağını duyurdu

Ankara'nın su dağıtımını sağlayan ASKİ, kentteki kesinti bilgilerini de detaylı olarak Ankaralılara duyuruyor. ASKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasına göre Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi uygulanacağı öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
ASKİ Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi yapılacağını duyurdu

ASKİ Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi yapılacağını duyurdu - Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) kentin su ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Hizmetlerine kaliteli ve kesintisiz şekilde devam etme hedefinde olan ASKİ, bu doğrultuda iyileştirme çalışmalarına da devam ediyor.

Ankara'da yaşanacak planlı su kesintilerine ilişkin de detaylı bilgilere resmi internet sitesinde yer veren ASKİ, su kesintilerinin hangi ilçelerde yaşanacağını da detaylı şekilde açıklıyor.

ETİMESGUT'TA 3 GÜNLÜK SU KESİNTİSİ

Ankara'nın Etimesgut ilçesinin bazı mahallelerinde su kesintisi yapılacağı bildirildi. ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, yapımı devam eden içme suyu şebeke hatlarında bağlantı çalışması yapılacağından 19 - 20 - 21 Haziran tarihlerinde saat 20.00 ile 06.00 saatleri arası su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Söz konusu kesintiden Altay ve Şehit Osman Avcı mahallelerinin etkileneceği kaydedildi. Bahsi geçen tarih ve saatlerde belirlenen adreslerde planlı su kesintisi için tedbirli olunması gerektiği de kaydedildi.

Ankara'da yapılacak planlı su kesintilerinin takibini yapabilmek için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kurban Bayramı öncesi araç piyasalarında hareketlenme! İkinci el araçlar resmen bitti

Kurban Bayramı öncesi araç piyasalarında hareketlenme! İkinci el araçlar resmen bitti