ANASAYFA Ankara Başkentte sel hayatı felç etti! Ankara-Bala yolu ulaşıma kapandı!

Başkentte sel hayatı felç etti! Ankara-Bala yolu ulaşıma kapandı!

Ankara'da bugün etkili olan sağanak yağış sonrasında sel meydana geldi. Ankara-Bala yolu ise meydana gelen sel nedeni ile ulaşıma kapandı.
Başkentte sel hayatı felç etti! Ankara-Bala yolu ulaşıma kapandı!

Alınan bilgiler neticesinde Ankara'da sağanak yağış etkisini artırarak devam ediyor. Bunun ile birlikte yağışlara yönelik sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ulaştırma ve Altyapı Karayolları Genel Müdürlüğü, kimi bölgelerde sel birikintisinin yaşandığını aktardı. Ulaştırma ve Altyapı Karayolları Genel Müdürlüğü 'Ankara - Bala yolunun 16. kilometresinde aşırı yağışlar sonrasında etkili olan sel birikintisi sebebiyle yol ulaşıma kapandı.' bilgisini paylaştı.

Ulaştırma ve Altyapı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan bu açıklamanın ardından ise Ankara - Bala yolunun ise ne zaman trafiğe açılacağı merak ediliyor. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre karayolları ekipleri yolun trafiğe açılması için bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak? Bünyamin Sürmeli anlattı: 14-15 Haziran hava durumu

ANKARA HAVA DURUMU

Bu hafta Ankara'da yağışlı havaların etkili olmasının ardından vatandaşlar yağışların ne zaman son bulacağını da merak ediyor. Bunun ile birlikte Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 14 Haziran Çarşamba günü en düşük hava sıcaklığının 14 derece olacağını, gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağını ifade etti. Perşembe günü ise Ankara'da yağışlar bölgesel yağışlara dönecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar adlı konferans düzenlenecek!

Ankara'da Güçlü Çocuklar, Güçlü Yarınlar adlı konferans düzenlenecek!