ANASAYFA Ankara Bayram tatili dönüşü başladı! Ankara'da yollarda yoğunluk oluştu

Bayram tatili dönüşü başladı! Ankara'da yollarda yoğunluk oluştu

Kurban Bayramı tatilinin son bulmasının ardından şehir dışına giden vatandaşlar evlerine dönmeye başladı. Ankara'da yollarda araç yoğunluğu oluştu.
yazar
Haber Merkezi
Bayram tatili dönüşü başladı! Ankara'da yollarda yoğunluk oluştu

9 günlük Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçiren vatandaşlar eve dönüş yolunu tuttu. Bunun ile birlikte Ankara'da yollarda araç yoğunluğu yaşanıyor. Özellikle kimi otoyollarda trafik zaman zaman durma noktasına dahi geldi.

Bayram tatili bitti, dönüş trafiği başladı! Yollarda yoğunluk yaşandı

ANKARA'DA ARAÇ YOĞUNLUĞU

Kurban Bayramı tatilinin son bulmasının ardından Ankaralı vatandaşlar eve dönüş için yola koyuldu. Kurban Bayramı tatili dönüşü için yola çıkan sürücüler Ankara - Kırıkkale karayolunun Ankara istikametinde yer yer yoğunluk oluşturuyor. Bunun ile birlikte kurban bayramının son gününde karayolunun Ankara istikametinde akıcı yoğunluk gözlenirken Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri trafik yoğunluğunun arttığı bölgelerde denetimlerini de arttırmaya devam ediyor. Ayrıca trafik akışının zaman zaman yavaşladığı güzergahlarda görev yapan ekipler ulaşımın aksamaması adına çalışmalarını da sürdürüyor.

Ankara – Kırıkkale Kilit Kavşak'a Köklü Çözüm! İhalesi Yapıldı… Yıl Sonu Araç Kuyruklarına Son… - Ankara Haberleri

9 GÜNLÜK TATİL SONA ERDİ

9 günlük Kurban Bayramı tatilinin sonuna yaklaşılmasının ardından tatili şehir dışında geçirmek isteyen Ankaralı vatandaşlar dönüş yolunu tuttu. Bayramda otoyollar adeta boş olurken şimdi ise araç yoğunluğu dikkatlerden kaçmadı. Özellikle en fazla araç yoğunluğunun yer aldığı istikamet ise Ankara - Kırıkkale karayolu oldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Dolar 28 TL mi olacak? Uzman ekonomistler net rakam verdi

Dolar 28 TL mi olacak? Uzman ekonomistler net rakam verdi