ANASAYFA Ankara Bayram tatili sona erdi! Beypazarı'nda dönüş yolculuğu başladı!

Bayram tatili sona erdi! Beypazarı'nda dönüş yolculuğu başladı!

Kurban Bayramı tatilinin sona ermesinin ardından Beypazarı'na giden vatandaşlar dönüş yoluna geçti.
Bayram tatili sona erdi! Beypazarı'nda dönüş yolculuğu başladı!

Kurban Bayramı tatilinin bitmesinin ardından Beypazarı'nı tercih edenler şimdiden dönüş yolculuğuna başladı.

Bunun ile birlikte Ankara'nın tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'ndaki tesisler 9 günlük bayram tatilini dolu dolu geçirirken tatilin son bulmasının ardından birçok vatandaş şimdiden dönüş yoluna geçti.

Tatilin son gününde çevre illerden ilçeye gelen vatandaşlar dönüş yolculuğuna geçerken kimi yerlerde ise araç yoğunluğu oluştu.

Ayrıca trafik ekipleri sürücüleri dikkatli araç kullanmaları, trafik işaretlerine uymaları ve emniyet kemeri takmaları konusunda da uyarılarda bulundu.

Bunun dışında Beypazarı ile sınırlı kalmayan Ankaralı vatandaşlar gerek Kırıkkale'den gerek ise Konya'dan da evlerine dönmeye devam ediyor.

Hatta bugün Kurban Bayramı tatilinin son günü olmasından dolayı da kimi otoyollarda araç yoğunluğu oluşurken birçok vatandaş saatlerdir trafikte olduğunu da ifade ediyor.

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasından dolayı birçok vatandaş Ankara'da olmak yerine bayramı sevdikleri ile geçirmeyi tercih ederek şehir dışına gitti. 9 günlük tatilin son bulmasının ardından ise bugün birçok vatandaş Ankara'da dönüş yoluna geçti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da Polatlı Belediyesi'nin Yaz Spor Okulları başlıyor!

Ankara'da Polatlı Belediyesi'nin Yaz Spor Okulları başlıyor!