ANASAYFA Ankara Beypazarı İlçe Jandarması sahaya indi, tatil dönüşündeki sürücüleri uyardı

Beypazarı İlçe Jandarması sahaya indi, tatil dönüşündeki sürücüleri uyardı

Ülkemizde Kurban Bayramı tatilinin sona ermesi ile birlikte vatandaşlar evlerine dönmeye başladı. Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı, bayram dönüşü yollarda bulunan sürücüleri bazı hususlarda uyardı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Beypazarı İlçe Jandarması sahaya indi, tatil dönüşündeki sürücüleri uyardı

Beypazarı İlçe Jandarması sahaya indi, tatil dönüşündeki sürücüleri uyardı - Kurban Bayramı 1 Temmuz tarihi ile birlikte sona erdi. Kurban Bayramı'nın sona ermesinin ardından tatil için farklı şehirlere giden milyonlarca vatandaş da dönüş için yollara çıkmaya başladı. Trafik yoğunluğu git gide artarken trafik kazası haberleri de art arda geldi. Ekipler de güvenliği sağlamak üzere sahaya indi.

aa-20230701-31570120-31570119-beypazari-ilce-jandarma-suruculeri-uyardi.jpg

BEYPAZARI İLÇE JANDARMASI SAHADA

Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı dolayısıyla, dönüş yolu hazırlığında bulunan sürücüler için bir dizi tedbirin alındığını ve sürücülerin bu tedbirlere mutlaka uymaları tavsiyesinde bulundu. Dönüş hazırlığında bulunan sürücülerin, öncelikli olarak kemerlerini mutlaka takmaları, hız kurallarına, uymaları, araç sollanmayacak alanda, yolda araç sollamaları, hemzemin geçitlere, tepe üstlerine yaklaşırken araç geçilmemesi gibi, çok basit tedbirlerin insanların yada sürücülerin hayatını kurtardığı kaydedildi.aa-20230701-31570120-31570117-beypazari-ilce-jandarma-suruculeri-uyardi.jpg​​​​​​​

Ekipler 2 Temmuz tarihi ile ile yaşanan trafik yoğunluğunda vatandaşların daha dikkatli olmaları gerektiği konusunda da uyardı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Borç yapılandırma sistemi için son gün yarın!

Borç yapılandırma sistemi için son gün yarın!