ANASAYFA Ankara Beypazarı'nda Jandarma ekipleri bayram öncesinde dolandırıcılığa karşı uyardı

Beypazarı'nda Jandarma ekipleri bayram öncesinde dolandırıcılığa karşı uyardı

Ülkemizde Kurban Bayramı telaşı başladı. Kurban Bayramı öncesi sahaya inen ekipler de dolandırıcılara karşı uyarılarda bulunmaya başladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Beypazarı'nda Jandarma ekipleri bayram öncesinde dolandırıcılığa karşı uyardı

Beypazarı'nda Jandarma ekipleri bayram öncesinde dolandırıcılığa karşı uyardı - Yılın ikinci bayramı olan Kurban Bayramı için hazırlıklar başladı. İslam alemi Kurban Bayramı'nı idrak edecek olmanın heyecanını yaşarken kurbanlık almak isteyenler için de ekipler tarafından uyarılar peş peşe sıralandı.

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde jandarma ekipleri, Kurban Bayramı öncesi hayvan hırsızlığı ve dolandırıcılığına karşı vatandaşları uyardı. İlçe sakinleri ve esnaflarla bir araya gelen ekipler dolandırıcılık olaylarına karşı uyarı yaptı.

aa-20230620-31479085-31479083-jandarmadan-kurban-bayrami-oncesi-dolandiriciligina-karsi-uyari-001.jpg

BEYPAZARI'NDA EKİPLER SAHAYA İNDİ

Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşları ve hayvan sahiplerini, hayvan hırsızlığı ve dolandırıcılığına karşı bilgilendirmek üzere sahaya indi. Hayvan çiftliklerini kontrol eden ekipler, satıcılara hayvan hırsızlığına karşı ağıllarda güvenlik kamerası olmasının önemini vurguladı.

aa-20230620-31479085-31479082-jandarmadan-kurban-bayrami-oncesi-dolandiriciligina-karsi-uyari-001.jpg

Hırsızlık çeşitlerine karşı da vatandaşları bilgilendiren ekipler, meydana gelebilecek olaylarda 112 Acil Çağrı Merkezi'nin aranması gerektiğini belirtti. Bu çerçevede pek çok uyarıyı art arda sıralayan ekipler esnafı da tek tek gezdi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Çankaya Belediyesi üniversite öğrencilerine sunulan ücretsiz akşam yemeğine ara verildiğini duyurdu

Çankaya Belediyesi üniversite öğrencilerine sunulan ücretsiz akşam yemeğine ara verildiğini duyurdu