ANASAYFA Ankara Çubuk Belediye Başkanı huzurevi sakinlerinin Babalar Gününü kutladı

Çubuk Belediye Başkanı huzurevi sakinlerinin Babalar Gününü kutladı

Ülkemizde Babalar Günü için geri sayım başlarken bu anlamlı gün için de kutlamalar başladı. Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, huzurevinde kalan misafirlerin Babalar Gününü kutladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Çubuk Belediye Başkanı huzurevi sakinlerinin Babalar Gününü kutladı

Çubuk Belediye Başkanı huzurevi sakinlerinin Babalar Gününü kutladı - 18 Haziran tarihi ile kutlanacak olan Babalar Günü için hazırlıklar sürüyor. Babalar Günü'nü kaçırmak istemeyen binlerce kişi kutlama mesajları, hediye ve ziyaret takvimini de oluşturdu.

BAŞKAN DEMİRBAŞ'TAN HUZUREVİ'NE ZİYARET

Ankara'nın Çubuk ilçe Belediye Başkanı'da bu anlamlı günde huzurevi sakinlerini unutmadı. Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin Babalar Gününü kutladı.

''ALLAH ONLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN''

Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, ziyarette gül hediye ederek pasta kestiği huzurevi sakinlerine sağlıklı bir ömür diledi. Sık sık huzurevlerini ziyaret ettiğini de dile getiren Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, "Bilgi ve birikimleriyle geleceğimizi aydınlatan büyüklerimizin Babalar Gününü kutluyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin." ifadelerine yer verdi. Yaşlıların ellerini öperek çeşitli hediyeler veren Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, huzurevi çalışanlarına da teşekkür etti.

Bu ziyaretten hayli memnun olan huzurevi sakinleri de Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a teşekkürleri ileterek mutluluklarını dile getirdi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
YKS sınavı için nefesler tutuldu! Sınava sayılı saatler kaldı

YKS sınavı için nefesler tutuldu! Sınava sayılı saatler kaldı