ANASAYFA Ankara Çubuk Belediyesi açıkladı! Çubuk'u temiz bir yaşamın adresi yaptık

Çubuk Belediyesi açıkladı! Çubuk'u temiz bir yaşamın adresi yaptık

Çubuk Belediyesi, ilçedeki temizliği sürdürmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Temiz bir ilçe için sahada olan ekipler çalışmalarına devam ederken Çubuk Belediyesi'nden de konuyla ilgili açıklama geldi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Çubuk Belediyesi açıkladı! Çubuk'u temiz bir yaşamın adresi yaptık

Çubuk Belediyesi açıkladı! Çubuk'u temiz bir yaşamın adresi yaptık - İlçe belediyeleri, sorumlu bulundukları ilçelerin her türlü ihtiyacını gidermek üzere çalışmalarına devam ediyor. Kentlerin temizliğinden sorumlu olan ilçe belediyeleri yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgileri de resmi internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuruyor.

Bu çerçevede Çubuk Belediyesi de çalışmalarına devam ederken ekiplerin hazırda beklediğini kaydederek temiz bir ilçe için teyakkuzda olduklarını bildirdi. Çubuk Belediyesi, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yeni bir açıklamaya yer verdi.

ÇUBUK BELEDİYESİ'NDEN TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

Çubuk Belediyesi resmi internet sitesi üzeri ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada ''Çubuk'u temiz bir yaşamın adresi yaptık'' ifadelerine yer verdi. Bununla birlikte ''Çubuk tertemiz bir yaşamın adresi oldu ve bu başarıyı hep beraber elde ettik. Yeşilin ve mavinin buluştuğu bu güzel topraklarda, "Çubuk'u temiz bir yaşamın adresi yaptık" diyebilmek, sizlere sağlıklı bir çevrede yaşama fırsatı sunmak bizim için büyük bir gurur kaynağı... #ÇubukBelediyesi #AdresiYaptık'' ifadelerini kullandı.

— Çubuk Belediyesi (@cubukbelediyesi) June 20, 2023

Çubuk Belediyesi ilçeyi temiz tutmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Asgari ücrette ara zam tutarı belli oldu! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan açıkladı

Asgari ücrette ara zam tutarı belli oldu! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan açıkladı