ANASAYFA Ankara Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bala Belediyesine ödül!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bala Belediyesine ödül!

Tam Bana Göre Festival'de Bala Belediyesinin standını ziyaret eden Mehmet Özhaseki, Başkan Ahmet Buran'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından layık görülen 'Genç Belediye Ödülü'nü de takdim etti. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bala Belediyesine ödül!

Bala Belediyesi, Başkent Millet Bahçesi'nde önceki gün başlayan 'Tam Bana Göre Festival'de yerini aldı.
Dev festivalde stant açan Bala Belediyesini AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de yanlız bırakmadı.

Standı ziyaret ederek onurlandıran Özhaseki, Başkan Ahmet Buran'a da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bala Belediyesine layık görülen 'Genç Belediye Ödülü'nü de takdim etti. 

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Ahmet Buran, "AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığımızın düzenlediği Tam Bana Göre Festivalinde standımızı ziyarete gelerek bizleri onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Birim Başkanımız Mehmet Özhaseki'ye, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılarımız Mücahit Yanılmaz'a ve Ayşa Sula Köseoğlu'na teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan tarafından Belediyemize layık görülen Genç Belediye ödülü için şükranlarımı sunuyorum. Gençlerimizin her zaman yanlarındayız." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
THY uçağının iniş sırasında lastiği patladı!

THY uçağının iniş sırasında lastiği patladı!