ANASAYFA Ankara Ece Seçkin ve Soner Sarıkabadayı Ankara'yı salladı!

Ece Seçkin ve Soner Sarıkabadayı Ankara'yı salladı!

ABB'nin “Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri” programı kapsamında Elmadağ'da sahne alan Ece Seçkin ve Polatlı'da sahne alan Soner Sarıkabadayı Başkentlilere unutulmaz anlar yaşattı. İki başarılı sanatçının konserine katılım ise bir hayli yoğundu.
Ece Seçkin ve Soner Sarıkabadayı Ankara'yı salladı!

Ankara’yı kültürün de başkenti yapma hedefiyle çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturuyor.

ABB'nin “Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri” programı dolu dizgin devam ederken sevilen ünlü isimler de Ankaralılarla buluşmaya devam ediyor.

Eylül ayında da Ankaralıları konserden mahrum bırakmayan ABB, şimdi de Elmadağ'da pop müziğinin sevilen ismi Ece Seçkin'i, Polatlı'da ise pop müziğinin bir diğer sevilen ismi Soner Sarıkabadayı'yı ağırladı.

Ece Seçkin, saat 20.00'da Elmadağ Cumhuriyet Meydanı'nda Ankaralılarla buluşurken; Soner Sarıkabadayı ise saat 20:00'da Polatlı Dede Korkut Mahalle Konağı'nda Ankaralılarla buluştu. 

Farklı ilçelerde sahne alan sanatçıların konserine katılım da bir hayli yoğundu. 

Binlerce kişinin akın ettiği konserlerde sanatçılar birbirinden sevilen parçalarını seslendirerek Ankaralı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Elmadağ Ece Seçkin konserinden kareler 

Polatlı Soner Sarıkabadayı konserinden kareler 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ali Koç'tan dikkat çeken Ronaldo açıklaması!

Ali Koç'tan dikkat çeken Ronaldo açıklaması!