ANASAYFA Ankara Etimesgut Belediyesi Eti-Kart sahiplerine Kurban Bayramı öncesi ödeme yaptı

Etimesgut Belediyesi Eti-Kart sahiplerine Kurban Bayramı öncesi ödeme yaptı

Ankara'nın Etimesgut ilçe belediyesi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden ilçe halkını bilgilendirmeye devam ediyor. Etimesgut Belediyesi, Kurban Bayramı hazırlıkları çerçevesinde yeni bir duyuru yayımladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Etimesgut Belediyesi Eti-Kart sahiplerine Kurban Bayramı öncesi ödeme yaptı

Etimesgut Belediyesi Eti-Kart sahiplerine Kurban Bayramı öncesi ödeme yaptı - Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı projelere ve çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Ankara'nın Etimesgut ilçesinde hizmetlerine devam eden Etimesgut Belediyesi de hizmetleri ile adından söz ettirmeye devam ederken Kurban Bayramı'na ilişkin yeni bir duyuru yayımladı.

ETİMESGUT BELEDİYESİ'NDEN KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL ÖDEME

Etimesgut Belediyesi kentteki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Kurban Bayramı için sayılı günler kalırken ilçe halkına bir duyuru yapan Etimesgut Belediyesi, Etimesgut'daki ETİ-KART sahipleri için açıklama yaptı.

672022092616yardim-1.png

Resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer veren Etimesgut Belediyesi, ''Kurban Bayramı öncesinde 5.500 Eti-Kart sahibi vatandaşımızın hesaplarına toplam 3 milyon 850 bin TL yatırdık.

İhtiyaç sahiplerimiz marketlerden alkol ve tütün ürünleri dışında istediği ürünü Eti-Kart'la alabiliyor.'' ifadelerine yer verdi.

— Etimesgut Belediyesi (@etimesgutbld) June 21, 2023

Kurban Bayramı öncesinde hak sahibi kişilerin ihtiyaçlarını gidermeleri adına ETİ-KART hesaplarına ödeme yaptıklarını bildiren Etimesgut Belediyesi'nin paylaştığı görselde ''Güle güle harcasınlar'' ifadesi yer aldı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Spotify yüksek kaliteli müzik için yeni abonelik sistemi kuracak!

Spotify yüksek kaliteli müzik için yeni abonelik sistemi kuracak!