ANASAYFA Ankara Gençlerbirliği'nin yeni sezon için kamp programı belli oldu!

Gençlerbirliği'nin yeni sezon için kamp programı belli oldu!

Başkent temsilcimiz Gençlerbirliği'nin yeni sezon kamp hazırlıkları 3 Temmuz'da başlayacak. Başkent temsilcisinin kamp çalışma programı 2 etaptan oluşacak. İlki Ankara'da düzenlenirken ikincisi ise Kayseri'de düzenlenecek.
Gençlerbirliği'nin yeni sezon için kamp programı belli oldu!

Gençlerbirliği'nin kamp programı belli oldu!- Başkent temsilcimiz Gençlerbirliği yeni sezon için çalışmalarını sürdürürken kamp çalışmalarına ilişkin de kırmızı karalı camiayı bilgilendirdi.

Yeni sezonda Spor Toto 1. Lig'de adından söz ettirecek olan Başkent temsilcimiz, hazırlıklara ilişkin detayları paylaştı.

Son olarak kamp programı belli olan kırmızı karalar, yeni sezon hazırlıklarına 3 Temmuz'da Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde toplanarak başlayacak.

Ardından başkent temsilcisi 1. etap kamp çalışmalarını 11 Temmuz tarihine kadar Ankara’da yapacak. Daha sonra 2. etap kamp çalışmaları için 14 Temmuz Cuma günü Kayseri Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ne gidecek.

2. etap hazırlıklarını 28 Temmuz Cuma gününe kadar devam ettirecek. Öte yandan başkent ekibi, kamp süresince 4 tane de hazırlık maçı oynayacak.

TFF 2023-2024 sezonu ise 11 Ağustos Cuma günü başlayacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Borcu olanlar için son çıkış! 3 Temmuz'a kadar başvurunuzu yapın

Borcu olanlar için son çıkış! 3 Temmuz'a kadar başvurunuzu yapın