ANASAYFA Ankara Gölbaşı Belediyesi bayram öncesi gıda denetiminde!

Gölbaşı Belediyesi bayram öncesi gıda denetiminde!

Gölbaşı Belediyesi bayram öncesi ilçede gıda denetimlerine hız kesmeden davam ediyor.
Gölbaşı Belediyesi bayram öncesi gıda denetiminde!

Gölbaşı Belediyesi bayram öncesi gıda denetiminde!- Kurban Bayramına sayılı günler kala Ankara'da ilçe belediyeler çalışmalarını en üst düzeyde, titizlikle yürütüyor.
Kurban Bayramı'nda Ankaralı vatandaşlara konforlu bir alan sunabilmek için sahada çalışmalarına devam eden ilçe belediyelerden birisi de Gölbaşı Belediyesi...

golbasi-bld-222.jpg

Ekipleriyle sahada olan Gölbaşı Belediyesinde zabıta ekipleri, bayram öncesi ilçede denetimlerini titizlikle sürdürüyor.

golbasi-bld-433.jpg

Gölbaşı Belediyesi tarafından yapılan paylaşımda, "Zabıta Müdürlüğü Ekiplerimizden Kurban Bayramı Denetimi Belediyemize bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Kurban Bayramı öncesi ilçemizdeki market, kasap, şarküteri, pastane ve tatlıcılara yönelik denetim yapıldı. İşletme sahiplerinin ruhsatlarına, yangın tüplerine, hijyen belgelerine bakılarak düzeltilmesi gereken kısımlar hakkında işletmecilere bilgi verildi. #GölbaşıBelediyesi #AşklaÇalışıyoruz" ifadelerine yer verildi.

İlçede denetimlerini hız kesmeden sürdüren ekipler, ilçe sakinlerinin sağlıklı ve hijyenik gıdalar tüketmeleri için çalışmalarını yürütüyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Akyurt'ta kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Akyurt'ta kurban çadırları nereye kuruldu?