ANASAYFA Ankara Gölbaşı Belediyesinden 3'üncü Geleneksel Kurban Güzellik Yarışmasına ilişkin servis duyurusu!

Gölbaşı Belediyesinden 3'üncü Geleneksel Kurban Güzellik Yarışmasına ilişkin servis duyurusu!

3. Geleneksel Kurban Güzellik Yarışması'na ev sahipliği yapan Gölbaşı Belediyesi, ilçe sakinleri için yarışmanın yapılacağı alana servis kaldırılacağını da duyurdu.
Gölbaşı Belediyesinden 3'üncü Geleneksel Kurban Güzellik Yarışmasına ilişkin servis duyurusu!

Gölbaşı Belediyesinden 3'üncü Geleneksel Kurban Güzellik Yarışmasına ilişkin servis duyurusu!- Kurban Bayramı'na sayılı günler kala Başkentte kimi ilçeler bayram öncesi tedbirlerini alıp hazırlıklarını sürdürürken kimi ilçelerde etkinlikler yapıyor.

Son olarak Gölbaşı Belediyesi de ilçe sakinleri içini bir etkinliğe ev sahipliği yaptı ve 3. Geleneksel Kurban Güzellik Yarışması'nı düzenlemeye karar verdi.

Bu etkinliğe ilişkin bir duyuru yayımlayan Gölbaşı Belediyesi sonradan etkinliğin düzenleneceği alana servis hizmeti de verileceğini açıkladı.

Oğulbey Kurban Satış ve Kesim Alanı'nda düzenlenecek etkinlik, 23 Haziran Cuma günü saat 14.00'da başlayacak. Etkinliğe tüm vatandaşlar ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilecek.

Etkinliğin yapıldığı alana ise belediye tarafından Mevlana Parkı, TOKİ Ticaret Merkezi Önü ve İlçe Halk Kütüphanesi önünden saat 13.30'da servis kaldırılacak.

Gölbaşı Belediyesi'nin organizasyonuyla düzenlenen 3. Geleneksel Kurban Güzellik Yarışması'nda Bayram öncesi en güzel kurban seçilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Arda Güler ile Ali Koç görüştü! Peki Arda Güler Fenerbahçe'de kalacak mı?

Arda Güler ile Ali Koç görüştü! Peki Arda Güler Fenerbahçe'de kalacak mı?