ANASAYFA Ankara GSB Beypazarı'nda gençler için spor programları düzenleyecek

GSB Beypazarı'nda gençler için spor programları düzenleyecek

Ankara'da her yaş grubu için çeşitli programlara imza atılmaya devam ediyor. Beypazarı ilçesinde gençlere yönelik spor programları düzenleneceği bildirilirken detaylar da öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
GSB Beypazarı'nda gençler için spor programları düzenleyecek

GSB Beypazarı'nda gençler için spor programları düzenleyecek - Okulların yaz tatili dönemine girmesi ile birlikte belirli yaş grupları için spor faaliyetleri düzenlenmeye başladı. Ankara'nın Beypazarı ilçesinde gençlere yönelik spor programları düzenleneceği öğrenilirken bu programa ise Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) imza attı.

GSB'DEN BEYPAZARI'NDA SPOR PROGRAMI

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özgür Bediz, Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde başlatılan "Yaza Hareketli Giriyoruz" programını tanıttı. "Yaza Hareketli Giriyoruz" programı kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bediz, bir çok branşta gençlere kurslar vereceklerini söyledi.

KAYITLAR ALINMAYA BAŞLADI

Futbol başta olmak üzere çok sayıda branşta kurslar vereceklerini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bediz, "Voleybol, Atletizm, Yüzme, Badminton, Bisiklet, Oryantring, Tekvando, Jimnastik, Aerobik-Step, Halk oyunları, Kickboks, Welness, Pomem Besyo hazırlık branşlarında kayıtlarımız başlamıştır.” şeklinde konuştu. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bediz, kayıt yaptırmak isteyenlerin müdürlük binasına yani Beypazarı Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ne (RAM) gelerek işlemlerini yapabileceklerini kaydetti.

gsb-beypazarinda-gencler-icin-spor-programlari-duzenleyecek.jpg

BEYPAZARI RAM NEREDE?

Beypazarı Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) adresi;

Kurtuluş Mahallesi Köroğlu Sokak 15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Sitesi 11/A Beypazarı

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'nın meşhur parkı! Tunalı Kuğulu Park

Ankara'nın meşhur parkı! Tunalı Kuğulu Park