ANASAYFA Ankara Hacı Bayram Veli Camii nerede ve nasıl gidilir? Camii hangi ilçede yer alıyor?

Hacı Bayram Veli Camii nerede ve nasıl gidilir? Camii hangi ilçede yer alıyor?

Ankara'da bulunan Hacı Bayram Veli Cami gerek Ankaralı vatandaşlar gerek ise yerli ve yabancı turistler tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Peki ama bu cami nerede bulunuyor?
Hacı Bayram Veli Camii nerede ve nasıl gidilir? Camii hangi ilçede yer alıyor?

Ankara'yı ziyaret edenlerin aklına gelen sorulardan bir tanesi Hacı Bayram Veli Camii nerede oluyor. Bunun ile birlikte Ankara'da bulunan Hacı Bayram Veli Camii yabancı turistler tarafından da ilgi üzerine ilgi görmeye devam ediyor.

Ülkemiz tarihi ibadetlerin yoğun olarak inşa edildiği bir coğrafya olarak bilinirken Hacı Bayram Camii de bu ibadethanelerden bir tanesi.

Hacı Bayram Camisi - Ankara - Hacı Bayram Camisi Yorumları - Tripadvisor

HACI BAYRAM VELİ CAMİİ ADRESİ

Mimari özellikleri ve işçilik harikası ile çekici bir görünüme sahip olan Hacı Bayram Veli Camii Ankara ilinin Ulus ilçesinde bulunuyor.

Bu ilçenin Altındağ Mahallesi bu camiye ev sahipliği yaparken söz konusu Camiiye özel aracınız ya da toplu taşıma araçları ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hareketli bölgede konumlanmış olan Hacı Bayram Veli Camii ulaşım açısından da pratik olduğu için tercih edilen camilerin arasında bulunuyor.

Bunun ile birlikte gerek Kızılay istikametinden gerek ise Çankaya istikametinden Ankara'nın Ulus ilçesinde bulunan Hacı Bayram Veli Camii'ye ulaşmak toplu taşıma araçları ile de oldukça kolay. Metro ve otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankaragücü'nün yeni sezon kampı başlıyor!

Ankaragücü'nün yeni sezon kampı başlıyor!