ANASAYFA Ankara Kahramankazan'da sünnet olan çocuklar için eğlence düzenlendi!

Kahramankazan'da sünnet olan çocuklar için eğlence düzenlendi!

Ankara'nın ilçe belediyesi ücretsiz sünnet programları düzenlemeye devam ediyor. Kahramankazan ilçesinde de düzenlenen sünnet programının ardından bir şenlik yapıldığı kaydedildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Kahramankazan'da sünnet olan çocuklar için eğlence düzenlendi!

Kahramankazan'da sünnet olan çocuklar için eğlence düzenlendi! - Başkent Ankara'da her yıl olduğu gibi bu yıl da ücretsiz sünnet programları düzenlendi. İlçe belediyelerinin düzenlediği sünnet şölenlerine rağbet artarken Kahramankazan Belediyesi de resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklamaya yer verdi.

KAHRAMANKAZAN'DA SÜNNET ŞÖLENİ

Ankara'nın Kahramankazan Belediyesince sünnet ettirilen 300 çocuk için eğlence programı düzenlendiği bildirildi. Güvençli İbrahim Çavuş Mahallesi Kültür Evi'nde düzenlenen programda, kayıtların alınmasının ardından kendilerine verilen randevu saatinde gelen çocuklar, uzman doktorlarca sünnet edildi. Tüm çocuklara sünnet düğünü kıyafeti hediye edilirken, programa gelen ailelerin ulaşımı da belediye tarafından sağlandı.

kahramankazanda-sunnet-olan-cocuklar-icin-eglence-duzenlendi.jpg

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Programda çocuklar ve ailelerine çeşitli ikramlar sunuldu. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz da çocukları yalnız bırakmadı, onları ziyaret ederek aileleriyle sohbet eti. Sünnet ettirilen çocuklar, programda şarkılar eşliğinde palyaçolarla keyifli anlar geçirdi, doyasına eğlendi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Güneşten daha sıcak bir nesne var mı? Bilim adamları güneşten daha sıcak bir nesne mi keşfetti?

Güneşten daha sıcak bir nesne var mı? Bilim adamları güneşten daha sıcak bir nesne mi keşfetti?