ANASAYFA Ankara Keçiören Belediyesi duyurdu! Kurban kesimi için müracaatlar başladı!

Keçiören Belediyesi duyurdu! Kurban kesimi için müracaatlar başladı!

Ankara'nın Keçiören ilçe belediyesi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden ilçe halkını bilgilendirmeye devam ediyor. Keçiören Belediyesi, Kurban Bayramı hazırlıkları çerçevesinde yeni bir duyuru yayımladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Keçiören Belediyesi duyurdu! Kurban kesimi için müracaatlar başladı!

Keçiören Belediyesi duyurdu! Kurban kesimi için müracaatlar başladı! - Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı projelere ve çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Ankara'nın Keçiören ilçesinde hizmetlerine devam eden Keçiören Belediyesi de hizmetleri ile adından söz ettirmeye devam ederken Kurban Bayramı'na ilişkin yeni bir duyuru yayımladı.

KEÇİÖREN BELEDİYESİ'NDEN KURBAN BAYRAMI'NA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Keçiören Belediyesi kentteki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Kurban Bayramı için sayılı günler kalırken ilçe halkına bir duyuru yapan Keçiören Belediyesi, Keçiören'deki kurban pazar alanı ve kurban kesimi ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer veren Keçiören Belediyesi, ''Vatandaşlarımızın dikkatine! Kurban kesimini, belediyemize ait Ovacık Mezbahanesi'nde gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız için kesim günü, kesim saati ve sıra numarası oluşturma işlemleri Keçiören Belediyesi hizmet binası içinde bulunan Zabıta Müdürlüğü'nde devam etmektedir. Sıra numarası almak isteyen vatandaşlarımızın Zabıta Müdürlüğü'ne müracaat etmeleri gerekmektedir. Saygıyla duyurulur.'' ifadelerine yer verdi.

kecioren-001.jpeg

Zabıta Müdürlüğü iletişim numarası ise 0312 361 10 80 olarak kaydedildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ali Koç'tan Türk teknik direktör sinyali!

Ali Koç'tan Türk teknik direktör sinyali!