ANASAYFA Ankara Keçiören Belediyesi kurban satış alanlarına ücretsiz servis hizmeti verecek!

Keçiören Belediyesi kurban satış alanlarına ücretsiz servis hizmeti verecek!

Ankara'nın Keçiören ilçe belediyesi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden ilçe halkını bilgilendirmeye devam ediyor. Keçiören Belediyesi, yayımladığı bir duyuru ile kurban pazarlarına servis hizmeti sağlayacağını açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Keçiören Belediyesi kurban satış alanlarına ücretsiz servis hizmeti verecek!

Keçiören Belediyesi kurban satış alanlarına ücretsiz servis hizmeti verecek! - Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı projelere imza atmaya devam ediyor. Ankara'nın Keçiören ilçesinde hizmetlerine devam eden Keçiören Belediyesi de hizmetleri ile adından söz ettirmeye devam ederken yeni bir duyuru yayımlandı.

KEÇİÖREN BELEDİYESİ'NDEN KURBAN PAAZARLARINA SERVİS HİZMETİ

Keçiören Belediyesi kentteki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Kurban Bayramı için sayılı günler kalırken ilçe halkına bir duyuru yapan Keçiören Belediyesi, Keçiören'deki kurban pazar alanına ücretsiz servis hizmeti verdiğini belirtti.

Resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer veren Keçiören Belediyesi, ''Keçiören Belediyesi Kurban Satış Alanına her gün 10.00 ve 17.00 saatleri arasında ücretsiz servis hizmeti vermektedir.'' ifadelerine yer vererek ilçe halkını bilgilendirdi.

kecioren-belediyesi.jpeg

Kurban satış alanlarına ücretsiz servis hizmetinin başlangıç noktası da açıklandı. Buna göre Keçiören Belediyesi'nin sunduğu kurban satış alanına ücretsiz servis hizmeti için kalkış yeri;

Sanatoryum Caddesi Fatih Terim Parkı olarak belirlendi.

Siz de Keçiören'deki kurban satış alanlarına gitmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde servis hizmetinden belirlenen kalkış noktası üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Çankaya Belediyesi duyurdu! Baharevleri'nde eğitim dönemi başlıyor

Çankaya Belediyesi duyurdu! Baharevleri'nde eğitim dönemi başlıyor