ANASAYFA Ankara Keçiören Deniz Dünyası nerede, akvaryum girişleri ücretli mi?

Keçiören Deniz Dünyası nerede, akvaryum girişleri ücretli mi?

Keçiören'de bulunan ve son dönemde sosyal medyada yer alan akvaryumun tam adresi ve giriş ücretleri merak edildi. Ankara'da yapılacaklar listesi oluşturmaya çalışan vatandaşlar için Deniz Dünyası olarak bilinen akvaryumla ilgili merak edilenleri derledik.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Keçiören Deniz Dünyası nerede, akvaryum girişleri ücretli mi?

Keçiören Deniz Dünyası nerede, akvaryum girişleri ücretli mi? - Ankara'da yaşayan vatandaşlar, boş vakitlerini değerlendirmek üzere kentte yapabilecekleri araştırıyor. Özellikle çocuklu aileler kentteki sosyal imkanları araştırırken Keçiören ilçesinde bulunan akvaryum merak konusu oldu.

kecioren-akvaryu.jpg

Keçiören Belediyesi tarafından hizmete sunulan Deniz Dünyası hakkında merak edilenler de artıyor. Pek çok vatandaş, ''Keçiören Deniz Dünyası - Akvaryum nerede, girişler ücretli mi?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

screenshot-15.jpg

KEÇİÖREN DENİZ DÜNYASI NEREDE?

Pek çok su canlısının bulunduğu bir akvaryum olarak vatandaşların hizmetine açılan Keçiören Deniz Dünyası, Ankaralıların uğrak noktası olmaya devam ediyor. Deniz ve okyanus canlılarını barındıran büyük bir akvaryum olan Deniz Dünyası, Ankara'nın Keçiören ilçesinde yer alıyor. Ülkemizde eğitim veren akvaryum olarak bilinen Deniz Dünyası, 2 bin 700 metrekare kapalı, toplamda ise 4 bin metrekarelik alanda ziyaretçilerini ağırlıyor.

kecioren-akvaryum.jpeg

Deniz Dünyası, balıklar, timsahlar ve kaplumbağaları bünyesinde barındırıyor. 4 ana bölümden oluşan Deniz Dünyası Hint, Pasifik, Atlas Okyanusu'ndan yaklaşık 150 türden 4 bin adet balık türünü barındırıyor. -

Deniz Dünyası adresi;

Doktor Besim Ömer Caddesi Şefkat Mahallesi 54. Sokak 06300 Keçiören/Ankara Türkiye

DENİZ DÜNYASI GİRİŞLERİ ÜCRETLİ Mİ?

Keçiören ilçesinde bulunan Deniz Dünyası ücretsiz hizmet vermektedir. Deniz Dünyası saat 21.00 da kapanmaktadır.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *