ANASAYFA Ankara Kurban Bayramı öncesinde Ankara-Kayseri kara yolu Kırşehir geçişinde trafik denetimi!

Kurban Bayramı öncesinde Ankara-Kayseri kara yolu Kırşehir geçişinde trafik denetimi!

Kurban Bayramı öncesinde trafik yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor. Bundan dolayı Ankara-Kayseri kara yolundaki önemli geçiş güzergahlarından Kırşehir'de trafik denetimleri yapılmaya başlandı.
Kurban Bayramı öncesinde Ankara-Kayseri kara yolu Kırşehir geçişinde trafik denetimi!

Kurban Bayramı'na az bir süre kala trafik yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte Ankara-Kayseri kara yolundaki önemli geçiş güzergahlarından Kırşehir'de trafik denetimlerine de ağırlık verildi.
Ankara-Kayseri karayolu Ortaköy yol kavşağında bulunan polis uygulama merkezine gelen Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara polis ekiplerinin durdurduğu araçların sürücüleri ile sohbet etti. İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen denetimler hakkında da görevlilerden bilgi alan Kırşehir Valisi sürücülerin bayramını kutladı.

Gerek Emniyet gerek ise Jandarma Teşkilatının bölgede denetimleri sürdüreceğini ifade eden Vali Buhara, bayramın kazasız ve belasız bir şekilde geçmesi için ellerinden gelen her türlü tedbiri aldıklarını da ifade etti. Trafiğin çok yoğun bir şekilde aktığını bunun içinde gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Kırşehir Valisi, bir sıkıntı olmadan 9 günlük Bayram sürecini atlatmak adına çalışmaları sürdüğünü de ifade etti.

Herkesin trafik kurallarını riayet ederek dikkatlice yolculuklarını tamamlaması gerektiğine de vurgu yaptı. Uygulamayı İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve İl Jandarma Komutanı Albay Sadık Gülecen de katıldı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Güçlü tasarıma sahip yeni DS araba modelleri büyüledi!

Güçlü tasarıma sahip yeni DS araba modelleri büyüledi!