ANASAYFA Ankara Kurban Bayramı'nda son gün Ankara'da araç yoğunluğu!

Kurban Bayramı'nda son gün Ankara'da araç yoğunluğu!

Kurban Bayramı'nda son güne yaklaşıldı ve birçok vatandaş dönüş yoluna geçti. Bunun ardından ise Ankara'da araç yoğunluğu da oluşmaya başladı.
yazar
Haber Merkezi
Kurban Bayramı'nda son gün Ankara'da araç yoğunluğu!

Kurban Bayramı'nın son güne yaklaşmasının ardından şehir dışına giden vatandaşlar bir bir dönmeye başladı. Peki ama Ankara'da trafik yoğunluğu ne durumda?

9 günlük tatili Ankara'da geçirmek yerine birçok Ankaralı vatandaş sevdiklerinin yanına gitmeyi tercih etti. Bunun ile birlikte Kurban Bayramı süresince Ankara'da trafik yoğunluğu azalırken kalan vatandaşlar ise çok rahat bir şekilde hareket ettiklerini herhangi bir trafik sorunu ile karşı karşıya kalmadıklarını ifade etmişti.

Kurban Bayramı'nın son gününe yaklaşılmasının ardından ise trafik yoğunluğu şimdiden artmaya başladı.

Ankara'dan şehir dışına giden vatandaşlar akın akın dönmeye devam ederken trafikte yoğunluğun artması dikkatlerden kaçmadı.

Bunun ile birlikte özellikle Ankara dışında İstanbul'da da kurban bayramında trafikte açılmalar meydana gelmiş ve birçok vatandaş her bayramda olduğu gibi bu bayramda da trafiğin en azami dereceye indiğini söylemişti.

Şimdi ise dönüş yoluna geçen vatandaşlar trafikte yoğunluk oluşturmaya başladı.

Gerek Ankara'da gerek ise İstanbul'da dönüş yolunda yoğunluğun olması dikkatlerden kaçmadı. Özellikle hafta sonuna denk gelmesi ile birlikte Ankara'da dönüş yollarında araç girişleri arttı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Cep telefonlarında vergi muafiyeti ne zaman başlıyor?

Cep telefonlarında vergi muafiyeti ne zaman başlıyor?