Ankara’da Organizasyon Firmalarının Yeni Yıldızı: Sueno...

Ankara'da Organizasyon Firmalarının Yeni Yıldızı: Sueno Organizasyon

Son dönemlerde Ankara'da organizasyon firmaları, yaptıkları kaliteli işlerle kendilerinden bir hayli söz ettirir duruma geldiler. Bu firmalardan en dikkat çekenleri arasında yer alan Sueno Organizasyon, vizyoner ve yenilikçi anlayışıyla hizmet sunuyor. Bu hafta Haber Ankara olarak, Sueno Organizasyon kurucuları Sercan Dağdelen ve Çağatay Akbey'e konuk olduk.

13 Ocak 2015 - 16:08

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Son dönemlerde Ankara'da organizasyon firmaları, yaptıkları kaliteli işlerle kendilerinden bir hayli söz ettirir duruma geldiler. Bu firmalardan en dikkat çekenleri arasında yer alan Sueno Organizasyon, vizyoner ve yenilikçi anlayışıyla hizmet sunuyor. Bu hafta Haber Ankara olarak, Sueno Organizasyon kurucuları Sercan Dağdelen ve Çağatay Akbey'e konuk olduk.   Özgün tasarlanmış ofislerinde işlerine duydukları heyecan ve yenilikçi bakış açısıyla bizleri ağırlayan Dağdelen ve Akbey; Sueno Organizasyon'da yaptıkları işlerden ve hedeflerinden bahsettiler. Oldukça samimi bir şekilde bizleri ağırladıkları için Sercan Dağdelen ve Çağatay Akbey'e teşekkürlerimizi sunuyor ve röportajımıza geçiyoruz.   - Öncelikle sizi tanımak isteriz. İlk olarak Sercan Bey'den başlayalım. Sercan Bey, biraz kendinizden bahseder misiniz?

Merhabalar, hoş geldiniz. Ben Sercan Dağdelen. 1989 Ankara doğumluyum; aslen Rizeliyim. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası ilişkiler mezunuyum. Organizasyon işi benim uzun yıllardır kafamda tasarladığım bir sevdaydı. Şimdi burada hem organizasyon işi yapıyoruz hem de dans okuluyla ilgileniyoruz . Aynı çatı altında hem organizasyon işi hem de dans akademisi olarak hizmet veriyoruz.


- Çağatay Bey, sizi de tanıyalım isterim.

1986 Ankara doğumluyum. 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Dil Bilimi Bölümü'nden mezun oldum. Öğrencilik hayatımdan beri hizmet sektöründe yer aldım. Mezun olduktan sonra bu işi profosyonel anlamda yapmak istediğim için  Sercan Bey ile beraber yola çıktık. Ankara’da en güzel organizasyonları yapmak amacıyla kurulmuş bir şirketiz.  


- Sueno Organizasyon'un yola çıkış hikayesi nasıl başladı? İlk olarak dans akademisini açtık burada. Dans akademimiz hala devam etmekte. Yerimiz müsait olduğu için birkaç özel istekle doğum günü organizasyonları yaptık. Zaman içerisinde bu organizasyonları hem geliştirmek hem de büyütmek istedik. Organizasyon işinde yola böyle çıktık ve süreç bizi buralara sürükledi. Yaptığımız işlerden olumlu dönüşler da aldıkça zevk almaya başladık. İşimizi severek ve büyük bir özveriyle yapıyoruz. 
- Organizasyon safhasında bugüne kadar neler yaptınız, Hangi dallarında hizmet veriyosunuz?
Şuana kadar bir çok organizasyon yaptık. Kendi konseptlerimiz içerisinde toplantılar düzenledik. Kongre ve seminerlerin organizasyonlarını yaptık. Eğitimler, sempozyumlar düzenledik. Gösterilere katılıyoruz. Ayrıca elimizde belli bir dans topluluğu olduğu için gösterilerde onları da kullanabiliyoruz ve farklı bir sunum yarattığımızı düşünüyoruz. Törenlere katılıyoruz. Tanıtım, VIP transfer hizmetlerimiz mevcut.     - Yeni bir fikri hayata geçirmeden önce nasıl bir çalışma ile yola çıkıyorsunuz? Fikir mutfağımız var. Kurum ve kuruluşlara yaratıcı, iletişim politikalarını geliştirecek; özel organizasyonlarda ya da kurumsallaşma adına çekilen problemleri çözme adına ekibimizle bir araya getirip fikir alışverişi oluşturuyoruz. Adeta bir düşünce kampı kurup beyin fırtınası yaparak çözümler üretiyoruz.   - Sueno Organizasyon'un bundan sonraki hedefi nedir?
Sueno Organizasyon bir buçuk yıllır faaliyetlerine devam ediyor. Ankara’da duyulan, tanınan işlere imza attık. Çalıştığımız firmalara kendimizi geliştirerek çok daha iyisini yapmak için sürekli büyüyen ve gelişen bir kimliğimiz var. Organizasyon kelimesinin içinde yer alan her şeyde firmamız başarılı olacaktır.   

- Sueno Dans Akademisi'nden de biraz bahseder misiniz?
Salonumuzda bütün eşli danslarımız mevcuttur. Salsa, tango, modern dans gibi... Ayrıca çocuk danslarımız da var. Sınavla birlikte alıyoruz. Bu projeler kapsamında dans festivallerine, uluslararası festivallere yönlendiriyoruz. Dahil olduğumuz birkaç organizasyondan bahsedeyim: Barcelona’da, Makedonya’da, İtalya’da, İsrail'de ve ayrıca Türkiye’de birçok etkinliğe katıldık. Dans Akademiz'de de çok iddialıyız. Tüm ekibimiz TRT dansçılarından oluşmaktadır.   - Sueno Organizasyon hakkında detaylı bilgilere nereden ulaşılabilir? İnternet sitemizden detaylı bir şekilde bilgi alınabilir. www.suenoorganizasyon.com adresinde katalogumuzla beraber bizimle ilgili tüm bilgiler mevcut.   - Teşekkür ediyoruz verdiğiniz bilgiler ve bu sıcak ağırlama için. Başarılarınızın devamını dileriz. Biz teşekkür ederiz. Yayın hayatınızda başarılar dileriz.       HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı
Ankara'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı
Ankara'nın 5 ilçesinde su kesintisi
Ankara'nın 5 ilçesinde su kesintisi