Ankaragüçlü Avukatlar’dan Mehmet Yiğiner’e Ziyaret

Ankaragüçlü Avukatlar'dan Mehmet Yiğiner'e Ziyaret

Ankaragüçlü Hukukçular ve Avukatlar Derneği Genel Başkanı Av. Murat Can Doğan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’i makamında ziyaret etti.

18 Ekim 2018 - 13:01 - Güncelleme: 18 Ekim 2018 - 13:01

Ankaragüçlü Hukukçular ve Avukatlar Derneği Genel Başkanı Av. Murat Can Doğan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’i makamında ziyaret ettiler.

MKE Ankaragücü’ne katkısı olabilecek hukuksal çalışmalar yapmak amacıyla Ankaragüçlü Hukukçular ve Avukatlar Derneği’ni kurduklarını ifade eden Av. Murat Can Doğan, “Spor ahlakını ve düzenini bozan toplumsal faaliyetleri önlemek ve bu doğrultuda toplumu bilinçlendirmeye yönelik hukuksal yapının oluşmasına katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

Amaçlarında hiçbir çıkar bulunmadığını ve MKE Ankaragücü’ne kalben bağlı olduklarını ifade eden Doğan, “MKE Ankaragücü camiası yararına etkin hukuksal çalışmalar yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni kurulan Ankaragüçlü Hukukçular ve Avukatlar Derneği’nin MKE Ankaragücü camiasına hayırlı olmasını dilediğini belirten Mehmet Yiğiner ise, “Bizler bu derneğin kurulmasından ve bu yolda ilerlemenizden memnunuz. Camiamız adına güzel işler çıkarıp her anlamda başarılı bir süreç geçirmenizi temenni ediyorum" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Restoran ve kafeler hizmet vermeye başladı
Restoran ve kafeler hizmet vermeye başladı