Ankaragücü Başkanı Akyüz’den Çankaya Ziyareti

Ankaragücü Başkanı Akyüz’den Çankaya Ziyareti

Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti.

11 Aralık 2014 - 11:23

Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti.   Alper Taşdelen ziyarette yaptığı konuşmada : “Her Ankaralının hayatında bir Ankaragücü gerçeği vardır. Bu değerleri, bu kentin kaybetmemesi lazım. Ankaragücü’ne mutlaka sahip çıkılması gerekir. Bu kulübün ayağa kaldırılması hususunda herkesin bir şeyler yapması gerekiyor. Ticaret odası, sanayi odası, İş adamları, Büyükşehir Belediyesi, Çankaya, Altındağ ilçe belediyeleri olsun, herkesin hep beraber Ankaragücü’ne sahip çıkması gerekiyor. Siyasi parti farkı gözetmeden Ankaragücü’ne herkesin destek olması gerekiyor. Biz bu anlamda üzerimize düşen göreve hazırız. Siyaseti bir köşeye koyup hep beraber sahip çıkacağız. Bu kentin Ankaragücü değerine sahip çıkmak, aynı zamanda benim bir sorumluluğumdur. Bu anlamda biz üzerimize düşeni yaparız. “ şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz, Alper Taşdelen’e Ankaragücü forması hediye etti.   Geçtiğimiz hafta Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etmişti.          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak