Ankaragücü: ’’Kendisinden Özür Bekliyoruz’’

Ankaragücü: ''Kendisinden Özür Bekliyoruz''

Geçtiğimiz hafta Ankara'da Galatasaray ile karşı karşıya gelen Ankaragücü'nün 3-1 mağlup olmasının ardından bir çok spor programı maç değerlendirmesinde bulundu. Aralarında sert açıklamalarından bulunduğu değerlendirmelerden biri için Ankaragücü'nden yanıt gecikmedi. 

15 Ağustos 2018 - 11:03 - Güncelleme: 15 Ağustos 2018 - 11:03

Geçtiğimiz hafta Ankara'da Galatasaray ile karşı karşıya gelen Ankaragücü'nün 3-1 mağlup olmasının ardından bir çok spor programı maç değerlendirmesinde bulundu. Aralarında sert açıklamalarından bulunduğu değerlendirmelerden biri için Ankaragücü'nden yanıt gecikmedi. 

Resmi sosyal medya hesabından ''Özür bekliyoruz'' başlığıyla yazılı açıklamada bulunan Ankaragücü Spor Kulübü, bir televizyon  programında kulüp hakkında sert açıklamalarda bulunan Mehmet Demirkol için  ''MKE Ankaragücü’nün son 6 yıldır yaşadıklarını Mehmet Demirkol’un görmezden gelmesi kendi ayıbıdır'' ifadelerini kullandı.

 

Ankaragücü'nden yapılan açıklamanın tam metni şu şekilde: 

Geçtiğimiz gün beINSPORTS Haber kanalında yayınlanan beIN FINAL adlı programda Mehmet Demirkol, kulübümüz hakkında maksadını aşan yorumlarda bulunmuştur.

Demirkol ifadesinde, “İsmail Kartal’ı dinledim. Dedi ki savunmaya orta sahaya 3,4 oyuncu almamız lazım. Yani saha da hazır değil, takım da hazır değil. İyi bari formaları bulmuşsunuz” cümlelerine yer vermiştir.

MKE Ankaragücü’nün son 6 yıldır yaşadıklarını Mehmet Demirkol’un görmezden gelmesi kendi ayıbıdır. Kendisine sözde gazeteci diyen Mehmet Demirkol, ülkemizin ve başkentimizin değerli kulüplerinden 1910 yılında kurulmuş Ankaragücü’nün hangi şartlarda buralara geldiğini, ne zorluklar atlattığını bilmemektedir. Bir gazeteci olarak bunları bilmeden haddini ve maksadını aşan yorumlar yapmak kendisine yakışmamaktadır.

 

''MASA BAŞINDA HABER YAPTIĞINIZIN FARKINDA MISINIZ?''

Mehmet Demirkol, siz dalga geçercesine “iyi bari formaları bulmuşsunuz” derken, masa başında habercilik yaptığınızı, bu anlamda kendi ayıbınızı da itiraf ettiğinizin farkında mısınız?

Mehmet Demirkol, Ankaragücü’nün hangi şartlar altında ait olduğu Süper Lig’e çıktığını biliyor musunuz? Mevcut yönetimimiz bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan kimin milyonlarca borcunu ödemektedir? Siz gazetecisiniz, neden bunları dile getirmiyorsunuz da aklınızca maksadınızı aşarak takındığınız alaycı üslupla dalga geçiyorsunuz?

Mehmet Demirkol, MKE Ankaragücü Spor Kulübü, kulüp Başkanı Sayın Mehmet Yiğiner önderliğinde Yönetim Kurlu ve muhteşem taraftarıyla birlikte adeta bir mucizeyi gerçekleştirerek, tertemiz iki şampiyonluk elde etmiş, geçmişin tüm kirini temizleyip kulübü kurumsal bir yapıya kavuşturmak için her geçen gün çok önemli hamleler gerçekleştirmektedir. Lütfedip araştırırsanız siz de o dalga geçen üslubunuzu değiştirir, yapılan çalışmaları takdir eder ve geçek bir gazetecilik yapmış olursunuz. Ankaragücü camiası sizden özür beklemektedir!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x