Ankaragücü’nde Yeni Kampanya ’’Hedef 10 Bin Üye’’

Ankaragücü'nde Yeni Kampanya ''Hedef 10 Bin Üye''

Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Beştepe Tesislerinde gerçekleştirdikleri toplantıda gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

24 Ocak 2018 - 13:04 - Güncelleme: 24 Ocak 2018 - 13:04

Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Beştepe Tesislerinde gerçekleştirdikleri toplantıda gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

2016-2017 sezonunda TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta yaşanan şampiyonluğun bu sezon da TFF 1.Lig’de yaşanmasını arzu ettiklerini ve bunu başarmak için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirten Yönetim Kurulu, “Hedef 10 bin Üye” sloganı ile yeni bir kampanya başlattı.

Yönetim Kurulu, toplantı sonrası gündem ve yapılan değerlendirmeler ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

''TFF 2.Lig’de şampiyon olarak tamamladığımız 2016-2017 sezonun ardından TFF 1.Lig’de de aynı başarıyı tekrarlayabilmek için sezon başında güçlü ve yarışmacı bir takım kurduk. TFF 1.Lig’de güçlü ve yarışmacı bir takım kurmak, bir takım yüksek maliyetleri beraberinde getirmiştir. Bu maliyetlerin karşılanabilmesi ve arzulanan başarının yakalanabilmesi için Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz samimi bir gayretle çalışmalarına devam etmektedir.

Sportif başarının yakalanabilmesi dışında yarınlara daha güvenli bakabilmek ve kulübümüzü sorunlarından arındırıp, aydınlık günlere kavuşturabilmek için herkesin desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu desteğin oluşması ancak ve ancak birlik ve beraberlikle mümkün olacaktır. Bu anlamda Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar çerçevesinde ‘Kulüp Temsilci Üyeliği’ için herkesi kulübümüze ‘Temsilci Üye’ olmaya davet ediyor ve hedef ‘10.000 üye’ diyoruz.

Ankara’ya ve Ankaragücü’ne gönül veren taraftarlarımızdan, camiamızdan, Ankaralı İş adamlarından, sivil toplum kuruluşlarından kısacası tüm Ankaralılardan kulübümüze ‘Temsilci Üye’ olmalarını bekliyoruz.

Artık Süper Lig’e çıkmanın ‘Tam zamanı geldi’ diyor, layık olduğumuz yerde yer alabilmek için tüm Ankaralılardan taşın altına ellerini koymalarını bekliyoruz.

Artık ‘Tam zamanı geldi’ yarın çok geç olabilir, şimdi destek zamanı!

Hedef ‘10.000 temsilci üye’ haydi Ankara senin de çorbada tuzun olsun.

Haydi, kulübümüze gel, 1000 TL karşılığında ‘Temsilci üye’ ol, ‘Tam zamanı geldi’ yazılı formanı al.''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te kar şoku
Başkent'te kar şoku
Adım adım kontrollü sosyal hayata
Adım adım kontrollü sosyal hayata