Ankaragücü’nden Stat Açıklaması: Yenikent için Müjde...
Reklam

Ankaragücü'nden Stat Açıklaması: Yenikent için Müjde Bekliyoruz

Stat problemi nedeniyle maç coşkusunu Ankara'da yaşama tehlikesiyle karşı karşıya kalan Ankaragücü' nde Yönetim, süreçle ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

24 Temmuz 2018 - 11:36 - Güncelleme: 24 Temmuz 2018 - 11:36

Stat problemi nedeniyle maç coşkusunu Ankara'da yaşayamayan Ankaragücü Yönetimi, bazı açıklamalarda bulundu.

Başkent'in Süper Lig’deki tek temsilcisi olan Ankaragücü, altı yıllık aradan sonra Süper Lig’e geri döndü. Uzun süren Süper Lig hasretini dindirip 2018-2019 sezonunu ilk iç saha maçını karnaval havasında coşkulu taraftarlarının ve camialarının karşısında oynamaya hazırlanırken, iradesi dışında yaşanan stat problemi nedeni ile bu coşkuyu Ankara’da yaşayamama ile karşı karşıya kaldı. Bu sorunu çözmeye çalışan Ankaragücü Yönetimi şu açıklamalarda bulundu:  

"Yaklaşık 25 yıl Ankara’ya hizmet eden, yaptığı çalışmalarla toplumun hemen hemen her kesiminin takdirini kazanan eski Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’in bu konuya duyarsız kalmayıp, Eryaman Stadyumu’nun yapımı bitene kadar Yenikent Stadyumu’nun kapılarını Ankaragücümüze açacağına inanıyor, Ankaragücü taraftarlarına ve camiamıza gerekli müjdeyi vereceğini ümit ediyoruz." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..