Ankaragücü: ’’Şampiyonluk Yolunda Taraftarların Daha Dikkatli...

Ankaragücü: ''Şampiyonluk Yolunda Taraftarların Daha Dikkatli Olması Gerek''

Ankaragücü'nden yapılan açıklamada taraftarların desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğu ve çirkin ve kötü tezahüratların sınırında oldukları belirtildi.

18 Mart 2017 - 20:08

Ankaragücü'nden yapılan açıklamada taraftarların desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğu ve çirkin ve kötü tezahüratların sınırında oldukları belirtildi. 

Taraftarlardan duyarlı ve dikkatli olmalarını isteiklerini belirten kulüp şu açıklamalarda bulundu:

''2016-2017 Sezonunun tamamlanmasına 7 maçımız kalmıştır. Bu maçlarımızın 4 tanesi deplasmanda 3 tanesi de kendi sahamızda oynanacaktır.

Zirveye giden yolda 12’inci adam olarak nitelendirdiğimiz taraftarlarımızın desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız. Taraftarlarımızın gerek deplasmanlarda gerekse İç saha maçlarımızda Tribünleri doldurarak takımımıza destek olmaları itici bir güç oluşturmakta ve motivasyonumuzu üst seviyelere çıkarmaktadır. Bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayıp destekleriyle takımımıza katkıda bulunan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bu desteğin devam edebilmesi için olumsuz saha olayları, çirkin ve kötü tezahüratlardan uzak durulması gerekmektedir. Hem deplasmanda hem de iç saha maçlarımızda çirkin ve kötü tezahüratlarda sınırdayız. Bundan böyle ilk yapılacak çirkin ve kötü tezahüratta seyircisiz oynama cezası alacağımızın bilmelisini istiyoruz. Şampiyonluk yolunda takımımızı yalnız bırakmama adına çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Etimesgut Belediyespor müsabakasında “Zıpla Zıpla Zıplamayan   …….”  ve “Gümüşhane’yi  yenmeyen ……” şeklinde yapılan tezahüratlar nedeniyle kulübümüz TFF Disiplin Kuruluna sevk edilerek sınıra gelmiştir.  Dolayısı ile bahsi geçen tezahüratlar bile çirkin ve kötü tezahürat olarak değerlendirilmektedir.

Taraftarlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor takımımızı yalnız bırakmama adına gerekli hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz.''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te kar şoku
Başkent'te kar şoku
 Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı
Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı