Ankaralı Mali Müşavirler Sınavlara Hazırlanıyor
Reklam

Ankaralı Mali Müşavirler Sınavlara Hazırlanıyor

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(ASMMMO) meslektaşlarına destek vermek amacıyla mesleki sınavlara yönelik kurslarını sürdürüyor.

27 Eylül 2017 - 11:34

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(ASMMMO) meslektaşlarına destek vermek amacıyla mesleki sınavlara yönelik kurslarını sürdürüyor. ASMMMO , meslektaşların girecekleri sınavlara yönelik farklı kategorilerde 250 meslek mensubuna kurs veriyor. Eğitimi alan adaylar baş denetçi, yeminli mali müşavir, mali müşavir ve mali müşavir olabilmek için stajyer olmak için ter dökecek. Aynı zamanda ASMMMO bünyesinde 40 meslek mensubuna bilgisayarlı muhasebe eğitimi veriliyor.

 

Üniversitelerden yeni mezun öğrencilerin staj giriş sınavından, meslekte 10 yılını doldurup Yeminli Mali Müşavirlik sınavına girecek olan meslek mensuplarına kadar her türlü sınava hazırlık kursunu veren ASMMMO Yönetimi kursiyerleri yalnız bırakmadı. ASMMMO Başkanı Ali Şahin ASMMMO Merkezinde eğitim alan kursiyerleri ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

 

ASMMMO YUVAMIZDIR

Ekonominin önemli aktörleri Mali Müşavirler ve muhasebecilerdir diyen ASMMMO Başkanı Ali Şahin, "Meslektaşlarımızın Ankara'da ki evi , yuvası ASMMMO'dur. Onların sorunu bizim sorunumuzdur, onların beklentileri bizim beklentilerimizdir. Bundan ötürü ben ve yönetimdeki arkadaşlarım her ne olursa olsun meslektaşlarımızın yanında olup onların sesi olmaya devam edeceğiz. Meslektaşlarımızın girecekleri sınavlarda hazırlıklı olmalarını önemsiyoruz. Bundan ötürü meslektaşlarımıza yönelik sınav kurslarını düzenli olarak devam ettiriyoruz. "dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..