Ankaralı Ünsal Grup’tan ’’Döviz Bozdurana İndirim’’...

Ankaralı Ünsal Grup'tan ''Döviz Bozdurana İndirim'' Kampanyası

Dolar ve eurodaki artışa karşı Türk parasının değerlenmesi için atağa geçen Ünsal Group, projelerinden konut almak için dolarını bozdurup makbuzunu getiren vatandaşlar için çok cazip indirimler sunan "vatanını seviyorsan dövizini sat, ekonomiye kat" kampanyasını başlattı.

14 Ağustos 2018 - 16:05 - Güncelleme: 14 Ağustos 2018 - 16:05

HABER ANKARA / ADVERTORIAL : Dolar ve eurodaki artışa karşı Türk parasının değerlenmesi için atağa geçen Ünsal Group, projelerinden konut almak için dolarını bozdurup makbuzunu getiren vatandaşlar için çok cazip indirimler sunan "vatanını seviyorsan dövizini sat, ekonomiye kat" kampanyasını başlattı.

Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Döviz yerine Türk Lirası kullanın” çağrısına yeni bir kampanya ile destek verdiklerini açıkladı. İnşaatı devam eden Ankara’nın en donanımlı konut projelerinden olan Meva Şehir’de geçerli olmak üzere ”Vatanını Seviyorsan Dövizini Sat Ekonomiye Kat” sloganı ile bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında Türk lirasına sahip çıkmak için sadece dövizini ve altınını bozdurup makbuzunu getirip ev almak isteyenlere özel 20.000 tl indirim yapacaklarını açıkladı. Ünsal ‘Gün konuşma günü değil, fedakarlık günü, elini taşın altına koyma günü, başka Türkiye yok! Şimdi millet olarak kenetlenme zamanı, vatan aşkına, bayrak aşkına Türk lirasına sahip çıkalım ’dedi.

Orhan ÜNSAL ‘Son dönemde ülkemizin maruz kaldığı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, ekonomimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasındayız. Bu ekonomik savaşı kazanacağız. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Milletimizin tarih boyunca gösterdiği milli refleksi, bugün de göstereceğine inanıyoruz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Biz de Ünsal Şirketler Grubu olarak bu mücadelede üzerimize düşen her ne varsa yapmaya hazırız, gün Türk lirasına, Türk ekonomisine sahip çıkma günüdür.’ dedi.

KAZANÇI BİR YATIRIM İÇİN ‘ŞİMDİ KONUT ALMANIN TAM ZAMANI!’

Döviz kurundaki artışın, erken dönemde konut almak isteyenler için büyük bir fırsat sunduğunu belirten Orhan Ünsal, döviz kurlarındaki hareketliliğin konut maliyetlerini etkileyeceğini belirterek, ev almayı düşünenlere kurlarda meydana gelen artış konut fiyatlarına yansımadan alım yapmalarını tavsiye etti.

 Döviz kurlarındaki artış konut maliyetlerini artırır ve dolayısıyla konut maliyetlerindeki artış, konut fiyatlarını yükseltir. Daha pahalıya imal edilen konut ise doğal olarak daha pahalı fiyata satılacaktır. Bu nedenle artan inşaat maliyetleri satış fiyatına yansımadan, dövizini bozdurup konut alanlar, hem dövizin yükselen kurundan, hem de uygun fiyata konut almanın ve konutun yükselecek değerinden kazanacaktır. Bu da gösteriyor ki, şimdi ev alan %35 kar sağlayabilecektir dedi.

Ünsal Group lansmanını gerçekleştirdiği Meva Şehir projesinde artan döviz kuru ve inşaat maliyetlerine rağmen, hem ülke ekonomisine katkı sağlamak, hem de ulaşılabilir fiyatlarla halkımızın konut sahibi olabilmesi için ‘zam yapmama’ kararı aldıklarını da açıkladı. Ayrıca dövizini bozdurup, konut alanlara da 20.000-tl ek indirim sunan Ünsal Group ülke ekonomisine ve konut almak isteyenlere destek olmaya devam edeceklerini beyan etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da Nisan'ın 20'sinde Kar Yağışı
Ankara'da Nisan'ın 20'sinde Kar Yağışı