Ankaralılar DİKKAT! 19 Mayıs’ta Kapatılacak Yollar Listesi...
Reklam

Ankaralılar DİKKAT! 19 Mayıs'ta Kapatılacak Yollar Listesi...

Ankara Valiliği, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenecek organizasyonlarda kapatılacak yollar ile ilgili detayları yayınladı.

19 Mayıs 2018 - 12:40 - Güncelleme: 19 Mayıs 2018 - 12:40

Ankara Valiliği, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenecek organizasyonlarda kapatılacak yollar ile ilgili detayları yayınladı.

 

Açıklamada CHP Ankara İl Başkanlığı'nın organizasinde yürüyüş düzenleneceği ve saat 11.00'dan etkinlik sonuna kadar yürüyüş güzergahında yolun araç trafiğine kapatılacağı belirtildi.

 

ANKARA VALİLİĞİ'NDEN YÜRÜYÜŞ NEDENİYLE KAPATILACAK YOLLAR AÇIKLAMASI

Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 12.00’de Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı organizesinde, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı” kutlamaları kapsamında, CHP Ankara İl Başkanlığı önü – Milli Müdafaa Caddesi – Güvenpark ilk toplanma alanından Yahya Galip Caddesi – Necatibey Caddesi – Gençlik Caddesi güzergahından Anıtkabir’e yürüyüş düzenlenecektir.

Söz konusu yürüyüş nedeniyle, 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 11.00’den itibaren etkinlik sona erene kadar, Milli Müdafaa Caddesi, Yahya Galip Caddesi, Necatibey Caddesi (Yahya Galip Caddesi kesişimi ile Gençlik Caddesi kesişimi arası) ve Gençlik Caddesi (Necatibey Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi kesişimi arası) çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacaktır.

Vatandaşlarımızın araç trafiğine kapatılacak yol durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..