Ankaralılar Sincan’daki Nöbetlerine Devam Ediyor
Reklam

Ankaralılar Sincan'daki Nöbetlerine Devam Ediyor

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) nöbetlerine devam ediyor.

23 Şubat 2018 - 15:29 - Güncelleme: 23 Şubat 2018 - 15:29

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) nöbetlerine devam ediyor.

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Akıncı Üssü Davalarının görüldüğü Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü önünde nöbetlerine devam ediyor. Basın açıklaması yapan Genel Başkan Hilmi Yaman “AHİD Ankaralılar Derneği olarak 15 Temmuz Platformuyla birlikte tüm varlığımızla 15 Temmuz ruhunun yaşatılması ve 15 Temmuz 2016’da yaşananların unutulmaması için nöbetlerimize devam ediyoruz.” Dedi.

Yakın tarihimizin en büyük ihaneti olan hain darbe girişimi milli birlik ve beraberliğimizi parçalamayı amaçlamıştır diyen Yaman “Hain darbe girişimi politik anlamda büyük bir istikrarsızlığa ve krize yol açmadan engellenmiştir. Milletimiz birbirine kenetlenmiş; hainlerin yargılanmalarını izlemektedir.” dedi.

 

“DAVALARIN TAKİPÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın diyen Yaman,” Allah bir daha bu memleketin, bu milletin istiklalini tehlikeye düşürmesin; bir daha istiklal Marşı yazmaya mecbur etmesin. Böyle bir gecenin bir daha yaşanmamasını diliyorum; tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şifalar diliyorum. Davaların takipçisi olmaya devam edeceğiz.” Diyerek sözlerine son verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..