Ankara’ya Yine Şehit Ateşi Düştü
Reklam

Ankara'ya Yine Şehit Ateşi Düştü

Başkent Ankara'ya yine şehit haberi geldi. Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucunda şehit olan Mahmut Bilgin'in Beypazarı'ndaki baba ocağına ateş düştü.

19 Ocak 2016 - 12:34

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Başkent Ankara'ya yine şehit haberi geldi. Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucunda şehit olan Mahmut Bilgin'in Beypazarı'ndaki baba ocağına ateş düştü.
Görev yaptığı Şırnak'ın İdil ilçesinde, zırhlı polis aracının geçişi sırasında düşenlenen hain saldırıda 3 polis şehit oldu. Şehitlerden birinin Beypazarı nüfusuna kayıtlı olan ve kaldırıldığı Şırnak Asker Hastanesi'nde hayatını kaybeden polis memuru Mahmut Bilgin olduğu öğrenildi.
Beypazarı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Demirbaş, ilçe vaizi Muhammet Emin Şahin ve diğer yetkililer, aileye acı haberi verdi. Oğlu gibi polis memuru olan baba Yusuf Bilgin'i yetkililer teskin etmeye çalıştı.


Ailenin evine Türk bayrağı asıldı. Şehit ailesine Beypazarı halkının ziyaretleri sürüyor.    Şehit Mahmut Bilgin için yarın (19 Ocak) Beypazarı Fatih Camii’nde öğleyin cenaze namazı kılınacak. Şehidin cenazesi, namazın ardından ilçe şehitliğinde toprağa verilecek. 
          HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.        

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..