Apk Dayı ile Tüm Apk’lar Ücretsiz
 • Reklam

Apk Dayı ile Tüm Apk'lar Ücretsiz

02 Ocak 2020 - 12:41

Apk Dayı, tüm uygulamaların ücretsiz olarak indirilebileceği bir platformdur. Platform kullanıcılar için sunulduğu ilk günden bugüne kadar geçen süre zarfında tüm uygulamaları ücretsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşturarak kısa sürede kitlesini genişletmiştir. Oyunların en güncel sürümleri Apk Dayı platformunda yer almaktadır. Apk Dayı linkine tıklayarak erişim sağlanabilmektedir. Yalnızca oyun değil uygulama indirme imkanı da bulabileceğiniz platformda güncel olarak en beğenilen uygulamalar ise şu şekilde belirlenmiştir:

 • Clash of Clans
 • Clash Royale
 • Minecraft Pocket Edition
 • Dream League Soccer 2016

Apk Dayı Hakkında Bilgi Apk Dayı platformu, 2015 yılında kurulmuştur.Akıllı cihazlar için sunulan uygulamalarda, uygulama içi satın alma işleminden kullanıcıları kurtarma amacı taşımaktadır. Platformun en beğenilen yanı ise standart download sitelerine kıyasla çok daha profesyonel bir hizmet vermesidir. Siteye yükleme yapılırken kullanıcıların sıkıntı yaşamaması için tüm oyunlar test edilmektedir. Bu sayede işe yaramayacak indirme seçenekleri elenerek kullanıcıların mağduriyet yaşamasının önüne geçilmektedir. Platformun her geçen gün takipçi kitlesini genişlettiği bilinmektedir. Kullanıcı kitlesinin beklentilerinin karşılanabilmesi için her geçen gün yeni uygulamalar eklenmekte ve mevcut uygulamalar güncellenmektedir. Apk Dayı Güvenilir Mi? Apk Dayı güvenilirliği, kullanıcıların memnuniyetleri göz önünde bulundurulduğunda şüpheye düşürmemektedir. Bilindiği gibi uygulamaları apk olarak indirme işlemi esasında riskli bir işlemdir. Çünkü apk indirme işlemi için öncelikle cihazınızı bilinmeyen kaynaklara açık hale getirmeniz gerekmektedir. Bu durum telefonunuzu saldırılara açık hale getirdiğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle apk indirme işlemi yapmak için kullanacağınız platformu çok iyi seçmeniz gerekecektir. Apk Dayı bu doğrultuda en güvenilir platform olarak nitelendirilebilmektedir. Platformda bulunan uygulamalar yüz binlerce kez indirilmiştir ve kullanıcılardan oldukça olumlu geri dönüşler almıştır. Bugüne kadar platformdan yüklenen hiçbir uygulamanın virüs saldırısı gibi olumsuzluklar yaşatmadığı bilinmektedir. Apk Dayı Apk İndirme Nasıl Yapılır? Apk Dayı apk indirme işlemi, oldukça teferruatsız bir işlemi gerçekleştirilmektedir. Apk Dayı platformu kullanılarak indirme işlemi gerçekleştirebilmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde belirlenmiştir:

 • Apk Dayı internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.
 • Tamamen kullanıcı odaklı bir platform olarak kurulan Apk Dayı platformu, bu çizgisini uzun yıllardır devam ettirmektedir. Bu nedenle herhangi bir ücret veya zorunlu üyelik talep etmemektedir. Sisteme üye olma işlemi kullanıcıların kendi aralarında iletişim kurma ve uygulamaları favorilere ekleme gibi özelliklerin kullanılmasına imkan tanıdığı için kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.
 • Sisteme giriş yaptıktan sonra arama motoruna indirmek istediğiniz uygulamayı yazarak veya sol kısımda bulunan menü üzerinden uygulama kategorisini ve uygulamayı seçerek uygulama sayfasına ulaşmanız gerekmektedir.
 • Ardından indirme seçeneklerini kullanarak uygulama indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Apk Dayı uygulamaların yalnızca standart seçeneklerini değil, hileli seçeneklerini de indirme imkanı sunmaktadır. Bu sayede uygulama için satın alma işlemi gerçekleştirmeden ücretli özellikleri kullanabilme imkanı sunmaktadır. Apk Dayı Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır? Apk Dayı üye olma işlemi gerçekleştirmek için siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından izlemeniz gereken adımlar ise şu şekilde belirlenmiştir:

 • Resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra sol altta bulunan "Aramıza Katıl Yeğen" sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından görüntülenen sayfada kısaca platforma üye olma avantajları anlatılmaktadır ve hemen altında üye olmak için bazı bilgiler talep edilmektedir.
 • Sisteme üyelik için yalnızca şifre ve e-mail talep edilmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra üyelik formunu "Gönder" butonuna basarak iletme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kısa süre içerisinde Apk Dayı üyelik işleminiz sistem tarafından onaylanacaktır.

YORUMLAR

 • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..