Ata Demirer Paylaştı, Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı

Ata Demirer Paylaştı, Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı

44. yaşını kutlayan Ata Demirer kendisiyle aynı gün doğmuş dünyaca ünlü Meksikalı ressam Frida Kahlo ile kendi fotoğrafını kolajlayarak paylaştı.

09 Temmuz 2016 - 00:10

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - 44. yaşını kutlayan Ata Demirer kendisiyle aynı gün doğmuş dünyaca ünlü Meksikalı ressam Frida Kahlo ile kendi fotoğrafını kolajlayarak paylaştı.

Komedyen Ata Demirer, 20'inci yüzyılda popüler kültür ikonu haline gelen ressam Frida Kahlo’nun kılığına girdi.

Frida Kahlo’nun aksesuarlarını anımsatan bir taç, kolye ve küpe takan Ata Demirer, hafif de makyaj yaptı. Frida Kahlo ile aynı gün (6 Temmuz) doğan ünlü komedyen, "Bugün doğan ünlüler ‘F.Kahlo&Ata Demirer' notu ile Kahlo pozunu kişisel Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü komedyenin bu paylaşımı bazı takipçilerinin yüzünü güldürürken, bazı takipçilerinden ise ağır eleştiri aldı. Aralarında ‘’İnsanların dış görünüşü ile nasıl dalga geçersin, sana yakıştı mı?’’ gibi yorumların bulunduğu paylaşım 40 binin üzerinde beğeni aldı.
              HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.        

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pursaklar'da işletmeler hizmet vermeye hazır
Pursaklar'da işletmeler hizmet vermeye hazır
SpaceX uzaya insanlı uçuş gerçekleştirdi
SpaceX uzaya insanlı uçuş gerçekleştirdi